Rampage RM-K19 raging Plus siyah nasıldır?

Atomtost9

Hectopat
Daha fazla  
Ben 7.1 kulaklık almak istiyorum ve bu kulaklıkta karar kıldım sizce alınır mı 250 TL'ye daha iyi bir kulaklık alınır mı? Not: Lütfen tarafsız olarak cevaplayın. Bazıları sırf kendisi aldı diye kendi aldığının aynısını öneriyor (memnun olmasa bile). Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Sanal 7.1 özelliği pazarlama taktiği ve 7.1 özelliği aşırı kötü. Windows'un zaten 7.1 özelliği var. Bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklıklardan birisi olan Tronsmart Sono öneririm.

Alınmaz. Sanal 7.1 özelliği pazarlama taktiği ve 7.1 özelliği aşırı kötü. Windows'un zaten 7.1 özelliği var. Bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklıklardan birisi olan Tronsmart Sono öneririm.
Windows'un öyle bir özelliği yok, Traonsmart Rampage den daha güvenilmez.

Windows'un öyle bir özelliği yok, Traonsmart, Rampage'den daha güvenilmez.
1617566574428.png

Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz?

Öncelikle bu kulaklıktan satın almış ve kullanmış biri olarak söylemem lazım, ben bilseydim almazdım.

Öncelikle fotoğraflarda gözüken o kulak pedleri kesinlikle öyle düz değil, dolgulu değil. Kafa bandı bir süre sonra salıyor ve yük kafanıza değil kulaklarınıza biniyor.

Evet, 7.1 özelliği yok. Tamamen pazarlama odaklı yapılmış bir şey. Yazılımını kursam dahi o 7.1 sadece sesleri daha da inceltti ve 7.1 açtığımda sol taraftan daha fazla ses geldi. 7.1 özelliği üzerinden hangi kanal ne taraftan ses verebildiğini "sözde" ayarlayabiliyorsunuz. Ben sesleri sağa alarak stereo ses gelmesini sağlayabilmiştim. Daha sonra düzen tutmadı ve kapatmak zorunda kaldım. Zaten onu açtığınızda berbat olan ses kalitesi daha da berbat oluyor. Yazılımında 3D ses özelliği var, berbat.

Kulaklıklarda eksi bass var resmen, istediğiniz kadar EQ ayarı yapın kulaklık bass frekansları vermiyor. Kalitesiz sürücüleri ve yazılımı var. Fakat mikrofonuna gerçekten laf söylemem benim hoşuma gitti o fiyat bandında. Ben en son baktığımda (uzun zaman önce) o fiyatlara Gamepower Medusa'lar falan satılıyordu. 170 veya 180 liraya satılıyordu ikisi de.

Kısacası, ben kullanmış biri olarak önermiyorum.

Traonsmart güvenilir bir marka değildir yaklaşık 2 yıl önce aldım bassları iyi vermiyor az veriyor ve foruma dayalı almıştım bu forumdan önce bir forumda daha vardım, ve pişman oldum.
2 yıl önce bu forumda bu marka önerilmiyordu. Son zamanlarda yeni gelen kullanıcılar sayesinde popüler oldu. Uyduruyorsunuz. Bari abartmayın. Fanboy'luğun lüzumu yok.

Geri
Yukarı