Rampage RM-K27 mikrofonu nasıl kullanılır?

Umut Akay

Hectopat
Arkadaşlar kulakılığım bozulduğu için bugün Şok'a gelen Rampage kulaklığı aldım. Fakat kulaklıkta mikrofon için jak yok. Üzerinde kulaklık için bir jak ve üzerindeki ışıklar yansın diye bir USB girişi bulunmakta. Kulaklığın mikrofonunu nasıl kullanabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda 2 tane mi jak girişi var? Yani mikrofon ve kulaklık mı?

Eğer böyleyse, iki şansınız var çünkü o kulaklıkta 2 tane jak girişi var.
Ya mikrofonu kullanacaksınız, ya kulaklığı kullanacaksınız. İkisini de aynı anda kullanmak için bir aparata ihtiyacınız var. Ben şunu almıştım, hala çalışıyor:

Pek kaliteli değil, çok da önermem çünkü bu tarz şeyler kolay bozulabiliyor ya da genellikle çalışmıyor. Belki şu da olabilir:

Ya mikrofonu kullanacaksınız, ya kulaklığı kullanacaksınız. İkisini de aynı anda kullanmak için bir aparata ihtiyacınız var. Ben şunu almıştım, hala çalışıyor:

Pek kaliteli değil, çok da önermem çünkü bu tarz şeyler kolay bozulabiliyor ya da genellikle çalışmıyor. Belki şu da olabilir:

Evet hocam bilgisayarımda 2 tane jak girişi avr ama kulaklığın içinden bu aparatın çıkması gerekmez miydi? Hem de bu nasıl iş anlamadım kullanma klavuzu yok, garanti belgesi yok yani anlayacağınız kulaklıktan başka hiçbir şey çıkmadı kutudan.

Evet hocam bilgisayarımda 2 tane jak girişi avr ama kulaklığın içinden bu aparatın çıkması gerekmez miydi? Hem de bu nasıl iş anlamadım kullanma klavuzu yok, garanti belgesi yok yani anlayacağınız kulaklıktan başka hiçbir şey çıkmadı kutudan.

Garanti belgesi çıkması gerekiyor. Aldığınızda ürün açılmış mıydı? Bu tarz marketlerde bakmak için içini açıp belgelerini vs. yere düşürüren insanlar çok var.

Evet hocam bilgisayarımda 2 tane jak girişi var ama kulaklığın içinden bu aparatın çıkması gerekmez miydi? Hem de bu nasıl iş anlamadım kullanma klavuzu yok, garanti belgesi yok yani anlayacağınız kulaklıktan başka hiçbir şey çıkmadı kutudan.

Hayır hocam, kutudan aparatı çıkmıyor. 2 ay önce internetten almıştım ve bu aparat çıkmamıştı. Kendim satın almıştım.

Fakat garanti belgesinin çıkmaması normal değil, benim kulaklıkta vardı o kılavuzu, kitapçığı vs.

Biliyorum kutu ve bantları sağlamdı yani daha önceden açılmış olma riski var mıdır ki?

Kutuyu güzelce inceleyin belki gözünüzden kaçmıştır. Açtığınız yere bakın açarken düşmüş olabilir. Kısaca evi arayın yerlere falan bakın. Yoksa götürün iade edin. İşinizi görecek çift jak girişli bir kulaklık alın.

Hayır hocam, kutudan aparatı çıkmıyor. 2 ay önce internetten almıştım ve bu aparat çıkmamıştı. Kendim satın almıştım.

Fakat garanti belgesinin çıkmaması normal değil, benim kulaklıkta vardı o kılavuzu, kitapçığı vs.

Tamam hocam garanti belgesi bulunudu ama 6-7 tane dükkan gezdim ama hiçbirinde o aparat yok hepsinde çift giriş tek çıkış var tek giriş çift çıkışı bulamadım mecbur internetten siphariş edeceğiz artık.

Kardeşim ben laptop kullanıyorum ve 1 tane jak girişi var taktığımda ise laptop mikrofonu görmüyor kulaklık çalışıyor sadece bu sorun çok sıkıcı çözümü varmıdır ?

ben dün aldım şok tan aparat lazım dedıler aparat da alddım ama microfonu gormuyor baska bilgisayrda görüyor benim bilgisayarımda görnüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı