Rampage RM-K27 mikrofonu nasıl kullanılır?

Corsair Spec Delta kasanın ön tarafındaki combo jack girişinde denedim, mikrofon ve kulaklık sorunsuz çalışıyor. Anakarta Drop Plus modelinden çıkan dönüştürücü ile bağlayınca başta mikrofon çalışmadı ancak sonradan dönüştürücüye tam oturmadığını fark ettim, biraz uğraşarak oturttum, şu an mikrofon da kulaklık da sorunsuz çalışıyor.

Kardeşim ben laptop kullanıyorum ve 1 tane jak girişi var taktığımda ise laptop mikrofonu görmüyor kulaklık çalışıyor sadece bu sorun çok sıkıcı çözümü var mıdır?

Ben masaüstü'nde hoparlör çıkışına taktığımda da çalışmadı Allah'tan kablo uzundu da masanın arkasından kasanın önüne kadar uzandı öne takınca çalıştı senin laptop ta olmaz zaten bu son zamanlarda şoka gelmişti o yüzden aparat eklemişler fakat senin dönüştürücü alman lazım kutudan çıkan aparatı takıp yani tekten çifte çevireni ondan sonra çiften teke çeviren bir aparat bulman lazım tabii sen eskiden aldığın için sende o aparata çıkmamış 150 TL daha lazım kısaca bence hiç o topa girme başka yol bul driver vs.

Geri
Yukarı