Rampage RM-K3 cashe vs. Gametech strong Pro vs. Gametech tory Pro

Bütçe
220
Hocam ilkini sık gittiğim bir İnternet kafede kullanmıştım ses kalitesi fena sayılmaz, tizler baslar falan. Özellikle ses kasmada çok iyiydi ancak çok uzun süreli kullanımda kulağınızın kenarları ağırabiliyor, ağrıtmayan kulaklık var mıdır bilmem ben görmedim. Ama ses kalitesi ve mikrofon kalitesi gayet güzel gelmişti bana. Fiyatına göre gayet iyi gibi bence. Ama diğer ikisini kullanmadım. Neden bilmem ama ikincisi; saati iki liralık olan merdiven altı İnternet kafe kokusu verdi bana. Ama diğer ikisini hiç deneyimleyemedim.
Açıkçası, Bende 2.sini almayı planlıyordum. Çünkü incelemelerime göre o daha önde. En azından ışığı kapanabiliyor ki ışık çok rahatsız ediyor beni. diğerleri kötü değil fakat ışık konusunda kapanmıyor onlar ondan dolayı bilemedim.
Hocam bütçenize ve bilgisayarınıza uyumlu olucak bu kulaklık var.
Beğenmedim. hem ışıklardan dolayı hemde kulak bandını ucuz duruyor baya.

Açıkçası, Bende 2.sini almayı planlıyordum. Çünkü incelemelerime göre o daha önde. En azından ışığı kapanabiliyor ki ışık çok rahatsız ediyor beni. diğerleri kötü değil fakat ışık konusunda kapanmıyor onlar ondan dolayı bilemedim.
Sanırım örnek fotoğrafın çizimi bende itici durdu biraz, söylediğim şey tamamen görsel eleştiriyi benim hoşuma gitmediğine dair onun dışında zaten kalitesi vs. nasıldır bilemem dediğim gibi deneyimlemedim. Bu arada ilk kulaklık biraz ağırdı diye hatırlıyorum eklemiş olayım.

Sanırım örnek fotoğrafın çizimi bende itici durdu biraz, söylediğim şey tamamen görsel eleştiriyi benim hoşuma gitmediğine dair onun dışında zaten kalitesi vs. nasıldır bilemem dediğim gibi deneyimlemedim. Bu arada ilk kulaklık biraz ağırdı diye hatırlıyorum eklemiş olayım.
Doğrudur bende sitedeki görselden dolayı ön yargılı davrandım biraz fakat internette incelemelerini izlerken göründüğü gibi olmadığını fark ettim. Bence iyi duruyor fakat bilemedim.

''Reel görüntüsü''

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (244).png
    Ekran Görüntüsü (244).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 49

Beğenmedim. hem ışıklardan dolayı hemde kulak bandını ucuz duruyor baya.
Hocam önerebileceğim kulaklıklar bunlardı onun dışında dönüştürücü alıp önerdiğim Gamenote kulaklığını alabilirsiniz.

Doğrudur bende sitedeki görselden dolayı ön yargılı davrandım biraz fakat internette incelemelerini izlerken göründüğü gibi olmadığını fark ettim. Bence iyi duruyor fakat bilemedim.

''Reel görüntüsü''
Evet böyle gayet güzel gözüküyor, çizimi çok kötü yapmışlar fotoğraflarda. Gerçek hali oldukça kaliteli duruyor.

Hocam önerebileceğim kulaklıklar bunlardı onun dışında dönüştürücü alıp önerdiğim Gamenote kulaklığını alabilirsiniz.
Dostum çok teşekkür ederim fakat, hem o kadar masrafa giremem hem zaten dönüştürücüden o kulaklığın tam kalitesini alabileceğimi zannetmiyorum :) iyi geceler.
Evet böyle gayet güzel gözüküyor, çizimi çok kötü yapmışlar fotoğraflarda. Gerçek hali oldukça kaliteli duruyor.
Aynen. Teşekkür ederim dostum sanırım onu alacağım. İyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı