Rampage RM-K7 ses sorunu

Ravelgan

Hectopat
Yer
Bursa/Karacabey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 1-1.5 ay önce Rampage RM-K7 kulaklık satın aldım. Kulaklığın ilk aldığımda aldığım ses çok fazla olsa da, bir süre sonra alıştım. Konforu falan güzeldi uzun süreli oyunlar oynadığım için. Yayıncılık düşünüyordum kendimce no cam ancak kulaklığın mikrofon sesi çok fazla gidiyor, yani sesim gayet güzel lakin ortam sesini çok fazla alıyor. 1. katta oturuyorum aşağıdan geçen arabaların sesini, mutfakta tahta üzerinde bir şeyler doğrama seslerini, klavyemi ve Mouse'umu bahsetmiyorum bile.
Sizce garantiye yollamalı mıyım? Alternatif çözümler düşünebiliyor musunuz?

Yaklaşık 1-1.5 ay önce Rampage RM-K7 kulaklık satın aldım. Kulaklığın ilk aldığımda aldığım ses çok fazla olsa da, bir süre sonra alıştım. Konforu falan güzeldi uzun süreli oyunlar oynadığım için. Yayıncılık düşünüyordum kendimce no cam ancak kulaklığın mikrofon sesi çok fazla gidiyor, yani sesim gayet güzel lakin ortam sesini çok fazla alıyor. 1. katta oturuyorum aşağıdan geçen arabaların sesini, mutfakta tahta üzerinde bir şeyler doğrama seslerini, klavyemi ve Mouse'umu bahsetmiyorum bile.
Sizce garantiye yollamalı mıyım? Alternatif çözümler düşünebiliyor musunuz?

Dostum mikrofon ayarlarında bir ayar var onu kapatınca aldığı ortam sesi azalıyor. Ses ayarlarına gir Mikrofona gelip ek cihaz özellikleri de orada sekmelerde özel kısmı var, oraya gir orada bir kutuda tik var onu kaldır ortam sesini alması azalıyor.

Geri
Yukarı