Rampage RM344 alınır mı?

Bütçe
1.500₺

furkiseren

Hectopat
Yer
Boşluk
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şok'un sitesinde 1.499₺ olarak gözüküyor. Monitörü şimdi alacağım, fiyata ekleme yapmayacağım. Bu konuyu açmamın sebebi diğer konularda verilmiş olan alternatiflerin bu monitörün fiyatının 2 katına çıkması. Özellikleri şöyle:

24" oyuncu monitörü RM-344• 23.8 inç IPS panel.
• 1920x1080p Full HD çözünürlük.
• FreeSync teknolojisi.
• Yatay: 178 derece, dikey: 178 derece.
• 2HDMI + DP bağlantı.

Aynı fiyata alternatif var mı? 2 yıl dayandırsa bile yeter. Fiyata ekleme yapmayacağım.

Şok'un sitesinde 1.499₺ olarak gözüküyor. Monitörü şimdi alacağım, fiyata ekleme yapmayacağım. Bu konuyu açmamın sebebi diğer konularda verilmiş olan alternatiflerin bu monitörün fiyatının 2 katına çıkması. Özellikleri şöyle:

• FreeSync teknolojisi.
• 2HDMI + DP bağlantı.

Aynı fiyata alternatif var mı? 2 yıl dayandırsa bile yeter. Fiyata ekleme yapmayacağım.

Nasıl bu kadar ucuz?

Fiyat güncel olmayabilir

• FreeSync teknolojisi.
• 2HDMI + DP bağlantı.

1685186719031.png

• FreeSync teknolojisi.
• 2HDMI + DP bağlantı.

Rampage markasından monitör alınmaz ama 2 yıl dayanması yeter diyorsunuz. Eğer 144Hz olması sizin için çok önemli bir kriterse alabilirsiniz ama akıcı bir 144Hz deneyimi yaşatmaz. Ghosting/black smearing/inverse ghosting'lerden birini mutlaka yaşatır. Tepki süresi kötü olur ve renkleri de haliyle kötü olur. Ben bunu almanızı öneririm:

Rampage markasından monitör alınmaz ama 2 yıl dayanması yeter diyorsunuz. Eğer 144Hz olması sizin için çok önemli bir kriterse alabilirsiniz ama akıcı bir 144Hz deneyimi yaşatmaz. Ghosting/black smearing/inverse Ghosting'lerden birini mutlaka yaşatır. Tepki süresi kötü olur ve renkleri de haliyle kötü olur. Ben bunu almanızı öneririm:

Teşekkür ederim sipariş ettim. 5 ms olması gözüme fazla batar mı?

Teşekkür ederim sipariş ettim. 5 ms olması gözüme fazla batar mı?

Önceden 75Hz'den daha yüksek yenileme hızına ve iyi tepkime süresine sahip bir monitör kullanmadıysanız gözünüze batmaz. Hatta benim evde 144Hz bir monitörüm var ama okulda 75Hz monitörler o kadar kötü hissettirmiyor.

Bu konudan bakıp alabilecek kişiler için söylüyorum. Bu monitörü Sinerji'den almayın. Ekran kendi kendine kapanıp geliyor ve desteğe acil yazmama rağmen günlerdir dönüş yapılmıyor. Size bildirim gelsin deyip sorunu çözüldü işaretliyorlar bir daha dönmüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı