Rampage RM61 alınır mı?

Bütçe
1500

Curved arıyorum.

Hocam bunu şahsen önermem, ViewSonic olsa da diğer modellere göre çok daha fazla sorun çıkartıyor. Çok kaliteli değil yani.

Hocam zaten hiç beğenmedim 2 monitör yapacağım büyük ihtimalle Rampage alacağım birazdan sağ ol:)

Bunu öneririm. Bu bütçede tek rakibi ASUS VP249QGR'dır.

ASUS IPS olup bu VA olsa da ASUS'dan parlaklık, renk derinliği, renk gamutu, tasarım, kontrast, teknoloji (FreeSync Premium var) kısacası her şeyi ile üstün.

Tabii belki sizin için IPS daha ağır basıyordur ama ben bunu öneririm.

İkisi de üzmez tabii.

Curved alacağım.

Ben yorum yapmak istemiyorum. Zamanın da yerden yere vurulan James Donkey marka monitörünü 8 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım 144 Hz'yi DP ile çatır çatır alıyorum IPS ekranlara göre görüntü bir tık zayıf ama beni üzmedi. Bu ürün de Samsung VA panel var mı bilmiyorum iyi bir araştırma yapıp alabilirsiniz.

Ben yorum yapmak istemiyorum. Zamanın da yerden yere vurulan James Donkey marka monitörünü 8 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım 144 Hz'yi DP ile çatır çatır alıyorum IPS ekranlara göre görüntü bir tık zayıf ama beni üzmedi. Bu ürün de Samsung VA panel var mı bilmiyorum iyi bir araştırma yapıp alabilirsiniz.

Hocam olay şu sizin için demiyorum fakat Rampage bu 3 gün de kullanabilirsiniz 3 yılda bir garantisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı