Rampage Shıne SMX-R15 Alınır mı?

Ürün cezbedici duruyor olabilir ama böyle markaların ne düzgün bir teknik servisi var ne de satış sonrası desteği, kalite kontrolü desen kesinlikle yok toplu halde Çin'de üretiliyorlar her birine farklı marka basılıp satılıyor. Bir problem olduğunda, ki çok muhtemel, karşınızda düzgün bir muhattap bulamıyorsunuz.

Bu tarz kalitesiz bir ürün için 160 TL çok. Düşük bütçelerde tercih edilebilir ama 160TL düşük bir bütçe değil.
  • Corsair Harpoon
  • Logitech G102
  • Steelseries Rival 105
  • HyperX Pulsefire Core
  • Cooler Master CM310
gibi bir sürü düzgün alternatif mevcut.

Ürün cezbedici duruyor olabilir ama böyle markaların ne düzgün bir teknik servisi var ne de satış sonrası desteği, kalite kontrolü desen kesinlikle yok toplu halde Çin'de üretiliyorlar her birine farklı marka basılıp satılıyor. Bir problem olduğunda, ki çok muhtemel, karşınızda düzgün bir muhattap bulamıyorsunuz.

Bu tarz kalitesiz bir ürün için 160 TL çok. Düşük bütçelerde tercih edilebilir ama 160TL düşük bir bütçe değil.
  • Corsair Harpoon
  • Logitech G102
  • Steelseries Rival 105
  • HyperX Pulsefire Core
  • Cooler Master CM310
gibi bir sürü düzgün alternatif mevcut.
Hyperx mi steelseries mi cooler master mi alayim ?
Bide aklimda razer deathadder essential var ama

Ürüne önyargıyla yaklaşan arkadaşlar olmuş.
Arkadaşlar ürün ergonomik ve sensörü fiyatına göre çok iyi yani mouse g102 ve rival 110 gibi mouselerle neredeyse aynı özelliklere sahip, cihaz şuan bende var ve ürün harika alalı 4 ay oldu ve hala bir sorun çıkarmadı ürünü tavsiye ederim herkese :)

Bu tür ürünler çok ön yargı ile karşılanıyor. Markadan dolayı herhalde. Benim gibi ilk defa ekipman alacaklara iyi bir alternatiftir. Gamepower, frisby james donkey de öyle. Mesela bende rampage meepo gaming km-401 var ilk ekipmanlarım. 1 senedir kullanıyorum sıkıntı yok. Bence ürün incelenmeden, ne var ne yok bakılmadan markaya göre yorum yapılmamalı. İyi forumlar

Ürüne önyargıyla yaklaşan arkadaşlar olmuş.
Arkadaşlar ürün ergonomik ve sensörü fiyatına göre çok iyi yani mouse G102 ve Rival 110 gibi mouselerle neredeyse aynı özelliklere sahip, cihaz şu an bende var ve ürün harika alalı 4 ay oldu ve hala bir sorun çıkarmadı ürünü tavsiye ederim herkese :)

Ürünü hala kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız herhangi bir sorun mevcutmu. Ben şimdi almayı düşünüyorumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı