Rampage Shine vs Rampage Phoenix

İkisini de önermem, öneremem. O bütçeye 2 kat daha kaliteli, performanslı fareler gelebilirken paranızı 2-3 ışık için çöpe atamam. @Sylveon'un önerdiği fareler gerçekten çok iyi. Sakın 140 TL gibi yüksek bir bütçeyi Everest gibi bir markaya harcamayın.

Aorus M2
Aorus M3
Asus TUF M5
Logitech G102
Corsair Harpoon RGB Pro
Steelseries Rival 105
Hyperx Pulsefire Core

Bunlara bakın gidipte bu bütçede Rampage alınmaz.
neden bilmeme ama nedense bunların görüntüsü hep gözüme dandik gelmiştir ama çaoğu oyuncuda bunları öneriyor
İkisini de önermem, öneremem. O bütçeye 2 kat daha kaliteli, performanslı fareler gelebilirken paranızı 2-3 ışık için çöpe atamam. @Sylveon'un önerdiği fareler gerçekten çok iyi. Sakın 140 TL gibi yüksek bir bütçeyi Everest gibi bir markaya harcamayın.
sizin öneriniz var mı
aslında ışıklı mışıklı olduğundan değil tasarımı razeri andırıyo ondan bunları sormuştum.
Aorus M2
Aorus M3
Asus TUF M5
Logitech G102
Corsair Harpoon RGB Pro
Steelseries Rival 105
Hyperx Pulsefire Core

Bunlara bakın gidipte bu bütçede Rampage alınmaz.
şimdi logitech G102 yi kafama soktum acaba ürün nasıldır açıklayabilir misiniz

Iki fareyide kullandım. BERBAT. Fiyatını kesinlikle karşılamıyor sensörler çöpten toplama. Azıcık hızlı çeviriyorum direkt takılıyor. Logitech G102 aldım şuan resmen çağ atladım. Tavsiye ederim. Ayrıca Logitech G102 nin yazılımıda gerçekten kullanışlı. Herhangi bir takılma yok ilk başta hafif gibi geliyor ama alışınca efsane. Sensörü kaliteli.
Bu arada bu Rampage fareler şirkete max. 20 tl ye mâl oluyordur.

@Bil_Berk Logitech G102 de gayet sağlam ve bilindik bir fare. Rampage'in tasarımı Razer'ı andırmıyor, tertemiz kopyala yapıştır...
acaba 100 tl bandında önerebileceğiniz mouse var mı abim 150 tl ye fazla diyo :(
acaba 100 tl bandında önerebileceğiniz mouse var mı abim 150 tl ye fazla diyo :(
bi anlatamıyorum diyo 150 tl mouse için çok pahalı
Gamepower Bane Siyah Oyuncu Mouse - n11.com şuna bi bakabilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı