Rampage slash SMX 120r marka farenin USB kısmı kırıldı

magicall

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3-4 ay önce satın aldığım bir farenin garanti süresi devam ediyor ancak sorun kullanıcı hatasından kaynaklanıyorsa tamir ücreti oldukça yüksek olabilir. Maksimum bütçem 300 TL ve elime en uygun oyuncu Mouse'unu bulmak istiyorum, tercihen RGB özellikli olanları hoşuma gidiyor. Ancak bildiğim kadarıyla bu fiyat aralığında çok fazla seçenek yok. Sizce bu durumu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Arkadaşlar, 3-4 ay önce satın aldığım bir farenin garanti süresi devam ediyor ancak sorun kullanıcı hatasından kaynaklanıyorsa tamir ücreti oldukça yüksek olabilir. Maksimum bütçem 300 TL ve elime en uygun oyuncu Mouse'unu bulmak istiyorum, tercihen RGB özellikli olanları hoşuma gidiyor. Ancak bildiğim kadarıyla bu fiyat aralığında çok fazla seçenek yok. Sizce bu durumu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Biraz daha eklenip bu alınabilir.

Eliniz küçükse çok az arttırıp Cooler Master MM711 RGB Ultra Hafif Mat Beyaz Gaming Mouse | ITOPYA bunu almanızı öneririm.

Bütçe şuna çıkar mı? 300 liraya pek de düzgün bir şey yok.

hocam bu ürüne biraz daha bütce cıkarıp bunu alabilrim sizce nasıl bilginiz varmı

diğer arkadaşlarda saolsunlar ama bütcem o kadar yok maalesef :(

Yeni konular

Geri
Yukarı