Rampage SMX-R21 vs Gamepower Icarus

Bütçe
250-300
Yahu hocam bende var mis gibi sorun göremedim, neden alınmasın.
Hocam neden alınmasın kendimizce söyledik ama siz ısrarla soruyorsunuz. Ayrıca neden alınacağına dair hiç bir argüman da sunmadınız sadece ben kullandım sorun yok diyorsunuz.

Hocam neden alınmasın kendimizce söyledik ama siz ısrarla soruyorsunuz. Ayrıca neden alınacağına dair hiç bir argüman da sunmadınız sadece ben kullandım sorun yok diyorsunuz.
Hocam yanlış anlamayın, bu fiyata bunu alın demedim. Alınabilir dedim, bende olduğu için ve gayette memnun olduğum için kronik sorunlu olduğunu söylediğinizde mouse iyi dedim.

Ramgage markasınıda, Gamepower markasını da ben sevmem. Bütçenizi biraz artırabilirseniz Logitech G203 veya G102 almanızı öneririm.
İkisi de çift tıklama sorunu ile karşı karşıya kalıyor. Önermem.

@ikseroo veya @6Miller8 hocamın attığı fareye bakın.

Hocam yanlış anlamayın, bu fiyata bunu alın demedim. Alınabilir dedim, bende olduğu için ve gayette memnun olduğum için kronik sorunlu olduğunu söylediğinizde mouse iyi dedim.
Anlıyorum, aslında ben hiç bir zaman kronik sorunlu demedim daha iyi seçenekler var ve sensörleri eski ve sorunlu dedim. Kronik sorunlu olmuş olsa bile şans eseri size denk gelmemiş de olabilirdi. Anlaşılan ufak bir yanlış anlaşılma oldu aynı fikirde buluşmak zorunda da değiliz zaten. İyi forumlar.

Anlıyorum, aslında ben hiç bir zaman kronik sorunlu demedim daha iyi seçenekler var ve sensörleri eski ve sorunlu dedim. Kronik sorunlu olmuş olsa bile şans eseri size denk gelmemiş de olabilirdi. Anlaşılan ufak bir yanlış anlaşılma oldu aynı fikirde buluşmak zorunda da değiliz zaten. İyi forumlar.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

Viper mini ve Aorus M4 kullandım. Aorus M4'ün de sensörü iyidir hocam. Arkanıza dönerken veya anlık hareketlerde takılma yaşamazsınız.
Sabre Pro modelinde firmware güncellemesi sırasında brick olma olayı mevcut. Çözümü de benim profilimde bulabilirsiniz veya @JakerT4 hocam paylaşabilir.

Sizinle uğraşmayacağım sanırım.

Bir şey mi soyledim dostum sadece haklisin evet bak sana hak veriyorum neden boş otuyorsun simdi isine gelince 10 yillik mouseyi yuceltiyorsun isine gelmeyince ben senle ugrasamam o kadar arastiran insan var hala yok ben kullanıyorum iyi fistan o fiyata 10 yillik mouse alacağıma gider kendime A4Tech 15 yillik mouse alirim daha saglam daha ucuz.

Geri
Yukarı