Rampage SMX-R27 Voyager alınır mı?

Meras35

Centipat
Daha fazla  
Hoca her model farklı 160'dan buralara inmiş bende aldım kullanan beğenmeyen var mı acaba?

Hocam Rampage gibi markalar kendi ürünlerini yapmıyorlar, tek yaptıkları logo basıp satmak, toplasan 2-3 tane güzel ürünü var onlarda bu fiyat bandında değil, yok sensör bir anda çalışmıyor yok makroya basıyorum bekliyor sonra çalışıyor falan elimde mouse yok kırmamak için kendimi zor tutuyorum.

Hoca her model farklı 160'dan buralara inmiş bende aldım kullanan beğenmeyen var mı acaba?

Beğenmeyeni geçin, kötüleyen var. Rampage sonuçta.

Hocam Rampage gibi markalar kendi ürünlerini yapmıyorlar, tek yaptıkları logo basıp satmak, toplasan 2-3 tane güzel ürünü var onlarda bu fiyat bandında değil, yok sensör bir anda çalışmıyor yok makroya basıyorum bekliyor sonra çalışıyor falan elimde mouse yok kırmamak için kendimi zor tutuyorum.
Hocam 109 tl bandında nerdeyse her mouseta sıkıntı var. Ben bütçe olarak iyi ve youtube incelemerine baktım uzun zamanlı kullanan vardı.

Hocam 109 TL bandında neredeyse her mouseta sıkıntı var. Ben bütçe olarak iyi ve YouTube incelemerine baktım uzun zamanlı kullanan vardı.

Hocam bu fiyat bandında çok daha kaliteli sensöre sahip Mouse'lar var.
Örnek olarak bu, forumda konuşulmadı ama Voyager'den daha iyi sensöre sahip.

Hocam bu fiyat bandında çok daha kaliteli sensöre sahip Mouse'lar var.
Örnek olarak bu, forumda konuşulmadı ama Voyager'den daha iyi sensöre sahip.
Hocam rampage mauseum vardı 2016 yıllarında ve gayet iyiydi aslında bu yüzdende güvendim biraz.Redragon ilk kez duydum.
Beğenmeyeni geçin, kötüleyen var. Rampage sonuçta.
Ordaki yorumlara baktımda kullanan bakan yok sadece alınmaz diyip 200 tl bandında mauselar önerilmiş.

Hocam Rampage mouseum vardı 2016 yıllarında ve gayet iyiydi aslında bu yüzden de güvendim biraz.

Oradaki yorumlara baktımda kullanan bakan yok sadece alınmaz deyip 200 TL bandında mouselar önerilmiş.

Bu biraz da fareden ne beklediğinize bağlı. Mesela ben de şu an Rampage klavye ile rahatça size yazabiliyorum. Fakat marka basılmış ürünler. O bütçeye Rampage'den daha iyileri vardır emin olun.

Hocam Rampage mouseum vardı 2016 yıllarında ve gayet iyiydi aslında bu yüzden de güvendim biraz. Redragon ilk kez duydum.

Redragon kaliteli ürünleri olan bir marka, 30 TL ekleyip alabilirsin ömürlük olarak iyi gider sertleşme vb. sorunları yok, tam 100 TL bandında başka mouse bulamadım.

Geri
Yukarı