Rampage SN RX5 mikrofon sorunu

Rampage'nin başka bir modelini neredeyse 4 yıldır kullanıyorum. Çok sağlam bir kablosu ve oldukça güzel ses kalitesi var. Ancak mikrofonu kötüydü ve yaklaşık 1 yıldır da çalışmamakta. Sanırım mikrofonlar Rampage ürünlerinin ortak sorunu. O kadar kaliteli sese karşılık güzel de mikrofon koyabilselerdi çok hoş olurdu. Kulak içi model olan Rampage Phoenix de güzel ses veriyordu.

Bunun mikrofonu bozulduktan sonra evde duran tek tarafı patlak Xiaomi Piston Basic telefon kulaklığının mikrofonunu kullanmaya başladım. Efsanevi derecede kaliteli mikrofonu var. Yeni bir kulaklık veya mikrofon alma fikrinden tamamen caydırdı beni. Ses kalitesi vasat ama çok uygun fiyatı sebebiyle sadece mikrofonu için bile alınabilir. (Donanımhaber YouTube kanalında inceleme videosu vardı.) 50-100 lira gibi fiyatlara Boya gibi iyi marka mikrofonları aratmaz diye düşünüyorum. Bu öneriyi yapma sebebim mevcut kulaklığın mikrofonu için "muhtemelen" iyileştirme yapamayacağınız için eldeki sağlam kulaklıktan olmadan güzel bir mikrofon elde etmektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı