Rampage squadron ön cam paneli mesh yapma

Mr.Bubbles

Kilopat
Yer
Aydın
İyi günler arkadaşlar. Rampage squadron model kasayı kullanıyorum. Ön tarafında 2 adet 220mm fan var ama cam panel hava akışını tamamen kesiyor. Yanlarında 2 parmaklık açıklık var ve bu sıcaklarda soğutma yeterli olmuyor. Size sorum ben bu cam paneli çıkartıp, yerine mesh panel tarzı bir şey yapabilir miyim? Normalde cam panel 4 vida ile kolayca sökülüyor ama söktüğüm zaman bütün toz toprak olduğu gibi kasanın içine doluyor. Sizce nasıl bir yol izleyebilirim?

2019-02-19 11.10.10.jpg

En ucuz yollu çözüm sinek teli :) benim de kasam üstten çok toz giriyordu kapalıyken en ince siyah sinek teli vardı koydum aynı toz filitresi gibi iş görüyor. :)

Kasanın önüne uygun bir fan filtresi alıp kenarlarına delik açabilirsiniz. O deliklerden de vidaları sokup sabitlersiniz.

Ben eski buzdolabı magnetleri ile metal kasama tutturdum. Sen siyah plastik kelepçeyi 50 tanesi 10TL bile değildir 4 ya da 8 tanesini işini rahat görür. Köşelerinden ufak Del ve geçir hafif sık ve bitti. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kasada neymiş öyle ya hiç mi düşünmemişler yaparken benimki bu kadar değil Allah'tan sağda ve solda 2 parmak kalınlığında açıklık var ama yetmiyor bu sıcaklarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı