Rampage Stormy 7.1 Fiyatları

Furkan Uçan

Hectopat
Rampage 7.1 almak istiyorum. 2 tane link buldum mediamarkt'ta simgeleri değişik acaba farklı ürün mü? Bir de hepsiburada'da 300 TL civarında neden burada ucuz? Almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Medusa'yı bilmiyorum, bilmediğim bir şey için yönlendirme yapmak istemem açıkçası. Bütçen o kadarsa alabilirsin ama çok büyük beklentiye girme. Oyunlarda ses kasar mısın? Tabii ki kasarsın. İşini görür mü? Evet görür. Ama bir Arctis 5 gibi kulaklıklar kadar kaliteli ve uzun ömürlü olur mu bilemem.

Alternatif buna bir göz at Bloody iyi bir markadır.

Rampage ve o tarza da kulaklık markalarından uzak durun. 7.1'lerine de aldanmayın. Biraz bütçenizi arttırabilirseniz bunu öneririm.

Maalesef 150 TL'm var sadece ayrıca neden uzak durmalıyım YouTube'de videosu vardı gayet güzel gibiydi.

Rampage ve o tarza da kulaklık markalarından uzak durun. 7.1'lerine de aldanmayın. Biraz bütçenizi arttırabilirseniz bunu öneririm.

Arctis Raw'a para vereceğinize çöpe atın, en azından ihtiyacı olan gelir alir.

Rampage'yi bilmiyorum ama bütçeni bir tık arttırabilirsen Gamepower Luna almanı önerebilirim. Ben 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum.

Rampage'yi bilmiyorum ama bütçeni bir tık arttırabilirsen Gamepower Luna almanı önerebilirim. Ben 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum.
O modelin düşüğü olan Gamepower Medusa nasıldır? Bütçem o kadar imkanım olsa inanın alırdım Luna'yı.

Medusa'yı bilmiyorum, bilmediğim bir şey için yönlendirme yapmak istemem açıkçası. Bütçen o kadarsa alabilirsin ama çok büyük beklentiye girme. Oyunlarda ses kasar mısın? Tabii ki kasarsın. İşini görür mü? Evet görür. Ama bir Arctis 5 gibi kulaklıklar kadar kaliteli ve uzun ömürlü olur mu bilemem.

Alternatif buna bir göz at Bloody iyi bir markadır.

Çözüm
Hocam Luna hakkında biraz bizlere bilgi deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Ses kasma açısında rahatlığı uzun kullanımı hakkında değerlendirebilir misiniz? Ya da başka kullandığınız kulaklık varsa kıyas yapabilir misiniz? Birdaha olsa alır mısınız gibi?

Yeni konular

Geri
Yukarı