Rampage Tinker alınır mı?

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, fiyat olarak çok uygun gördüğüm için alınır mı diye sormak istedim. Klavyeye ihtiyacım var. Bütçem fazla yok, maksimum 300 TL. Normalde sevmem de önermem de. Everest, Rampage markasının kalitesiz olduğunu biliyorum. Sadece fiyatı uygun oldugu için ve Gamepower gibi berbat klavye almak istemediğim için sorma gereksinimi duydum. Alsam beni ne kadar idare eder? Bu model kullandığı Switch Kailh switchmiş galiba. Blue Switch çok sesli sevmiyorum ama bu fiyata başka da yok sanırsam.

Teknoloji şans işidir. Ben Rampage klavye kullanıyorum KB-R18 Kırmızı. Blue Switch ve çok da beğeniyorum. Hiçbir sorunu olmadı. Genel olarak Rampage önermem ancak ürünü kullananların yorumlarına bakarak hareket edin. Benim kullandığım klavyeye de bakabilirsiniz.

Bir de bunu gördüm kırmızı Switch olması direk çekti beni Rampage markasına oranla daha iyi hissettiriyor bilgisi olan var mı bunu sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bir de bunu gördüm kırmızı Switch olması direk çekti beni Rampage markasına oranla daha iyi hissettiriyor bilgisi olan var mı bunu sipariş vermeyi düşünüyorum.
Alınır. Şimdi yorumları okudum kullananlar olumlu yorum yapmış.

Geri
Yukarı