Rampage ürünleri kalitesiz mi?

Ben niye yaşıyorum peki? Rampage SMX R47 farem var. Ve scroll ile ilgili abuk subuk sorunlar yaşıyorum. Ee hani başkaları yaşıyor diye ben yaşamayacaktım. Demek ki "şans işi, ondan oldu bende olmaz." diye bir şey yok. Oranlar ortalamanın çok üstündeyse, 10 satan ürünün 8'i hatalıysa olay şans değildir. Açık ve net bir şekilde ürün kronik sorunludur. Patlayan PSU'lara ne demek istersiniz? Konuya çok hakim olduğunuz için buraya örnekleri atmayacağım. Bilmeden konuşmuyorum. Burada beni aşağılamak yerine tatmin edici cevaplar verin lütfen. Diğer markaların sorunlu ürünlerine de bir şey demedim zaten. "Takıntılı, kullanmadan yorum yapıyor." diyorsanız ekipmanlarımı söyleyeyim:

• Monitör: Rampage RM344
  • Klavye: Gamepower Warlock Compact
  • Fare: Rampage SMX R47
  • Mouse pad: Rampage'li bir şey.
  • Kulaklık: Galax Sonar 02
Kulaklık güzelmi almayı düşünüyorum da gamepower Medusa mi o mu

Kulaklık güzelmi almayı düşünüyorum da Gamepower Medusa mi o mu?

Medusa hakkında oldukça fazla şikayet var. Kulaklığın incelemesini yapmıştım. İsterseniz bir bakabilirsiniz.

Hocam yanlış anlamayın ama olay zaten besleyebilmesi değil, elektrik kesintileri, dalgalanmalara direnebilmesi.
Valla hocam size şu kadarını söyleyeyim bu zamana kadar çok şükür böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Bunlar için de akım koruyucu prizler var.
İşimi her zaman sağlama alırım.
@Rexie
Kardeşim de beni çok yanlış anladı hepimiz Allah kuluyuz ve Allah korkusu olan bir insan olarak kimseyi aşağılamak bana göre değil ve kimse yapamaz.
Yukarıda bilmişlik taslayan bir kaç arkadaş var insanları yanlış bilgilendiriyorlar.
Fitursuzca konuşuyorlar aslında benim sinirim onlara eğer seni üzdüysem özür diliyorum. 💛
Senin de haklı olduğun yerler var.

Topyekûn kötü diyenlere hemen aldanmayın. Güç kaynağı ve belki monitör dışındaki kategorilerde şans verilebilir. Sıkıntı çıkarsa iade edebilir veya arıza olursa garantiye verilebilir.

İki kulaklık kullandım daha önce. Birisi mikrofonlu kulak içi kulaklıktı. Aynı gün arkadaşım da farklı rengini aldı. Benimkinin tek tarafı bozuk çıktı. Değiştirttim onun da öbür tarafı bozuk çıktı. Sonra yine değişim istedim ve öbür renkten istediğimi belirttim. Tuhaf bir şekilde o sorunsuz çıktı ve 1,5 yıla yakın kullandıktan sonra tek tarafı patladı. Bu esnada da en ufak bir şikayetim yoktu. Fiyatına göre çok kaliteliydi.

Şu anda 5,5 yılıdır kullandığım bir oyuncu kulaklığım var. Ses kalitesi muazzam olduğu için yıpranmış olmasına rağmen atmaya kıyamıyorum. Hem müzikte hem oyun içinde süper.

Ayrıca başta oyuncu kulaklığı ve klavye kategorisinde olmak üzere çeşitli ürünlerde kullananlar tarafından kayda değer oranda olumlu yorumlar görüyorum. Olumsuz konuşanların çoğu da kullanmamış ama kısmen de haklı olan kişiler. O yüzden denenebilir diyorum.

Güç kaynağı, en ufak bir kusurda size pahalıya patlayabileceği için ben de uzak durmanızı tavsiye ederim. Bedeli ağır bir kumardır. Monitör de nispeten pahalı bir çevre donanımı. Bazı ucuz markalar Samsung'tan tedarik ettikleri VA paneller ile kabul edilebilir modeller çıkarıyor. Ben olsam yine de o kadar yüksek meblağı monitör konusunda Rampage'e gömmezdim. Mouse, mousepad, klavye, kulaklık olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı