Rampage ürünleri neden önerilmiyor?

@Samed Babadağ bu patlama olaylarını gördükten sonra hala da bir sorun yokmuş gibi Rampage savunan kitleye sinirliyim biraz. İnsanların sistemleri işe yaramaz hale geliyor bu meretler yüzünden.

Aynı fikirde olmak zorundayız. Çünkü eldeki bilgiler, deneyimler ortada. Bu güç kaynakları iyi değil. Umarım anlatabilmişimdir.

Sanki biraz saçma oldu. Böyle fikir dayatmalar; siz haklı da olsanız, fikrinizi ve sizi itici kılar bence buna dikkat edin. Farklı düşünceler vizyon genişletir, bakış açısı kazandırır. 👀
Kendimi haklı görmüyorum bu ben haklıyımdır diye yazılan bir yorum değildir.

@Samed Babadağ demek istediğimi tam olarak anlamadın. Felsefe bölümünde değiliz, teknolojiye dair konuşuyoruz. Beyaz ya da siyah, her şey net olmalı. Bir güç kaynağı iyi değilse değildir, kaliteli olmayan bir ürüne sırf sana katılmıyorum diye kaliteli diyemezsin. Yanlış düşünüyor olursun.

Bir de benim fikrim değil aslında bu, Rampage güç kaynakları kötü, kalitesiz. Bu kadar basit aslında, her şey net. Arafta kalmak yok. Bu yüzden aynı düşünce içerisinde olmalıyız. Felsefe bölümünde tamamen farklı yazarım, fikir ayrılıkları gayet doğal bir şey. Ama bu konuda doğru bir şey değil, kötü işte. Bu kadar kolay.

Rampage ürünlerini (kasa ve PSU) kullanmış biri olarak Rampage markasına önyargılı yaklaşıldığını düşünüyorum.
Rampage 500W 80+ PSU ekran kartımın beslemesine arıza yaptırdı, hem PSU'yu değiştirdim hem kartı tamir ettirdim. Rampage KB-R66 klavye kullanıyordum neredeyse tüm tuşları 3 ayda bembeyaz oldu, silindi. Şu anda Rampage Claymore kullanıyorum ve geçen hafta durduk yere klavyenin ayağı kırıldı.

Ben sevilmeyen bir marka olduğunu bilmeden Vatan'dan kule tipi bakır soğutucusunu aldım, modeli Deep Space-400, mükemmel soğutuyor, çok memnunum.

Geri
Yukarı