Rampage ürünleri neden önerilmiyor?

KeremYlmz_51

Hectopat
Daha fazla  
Rampage V902 almayı düşünüyordum o plastik parçaya o kadar para mı vereceksin? Dedi anlamadım. Biri beni aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye ve faresini kullanıyorum 3 yıldır farenin altındaki pad hala ilk günkü gibi kayıyor ve klavyede hiçbir tuş silinmedi bence kullanımla alakalı. Tabii ki de malzeme kalitesi önemli ama büyük kısımı kullanıcıda bitiyor bence.

Ben metal kasaya sahip bir klavyesini kullanıyordum bir ara KBR221 mi ne. Sağ üstteki ses ayarlama tuşundan cızırtı sesi geliyordu aldığımda ancak rahatsız etmediği için uğraşmadım. Ardından çift basma ve aynı anda birkaç tuşa basamamaya başladı klavye ben de garantiye gönderdim ve para iadesi yaptılar. Destek konusunda başarılılar ancak ürünlerinin çoğu hocalarımın dediği gibi kalitesiz. Tabii uygun fiyatlı ürün arayanlar için başka çare yok gibi.

%80'i kulaktan doğma bilgilerle önermiyor. Kullanmayanların çoğunluklu malzeme kalitesi kötü vs yazıyor. Ben Rampage ürünlerini (kasa ve PSU) kullanmış biri olarak Rampage markasına önyargılı yaklaşıldığını düşünüyorum ve şunu da sormak istiyorum: Çin'de üretilmeyen bir şey söyler misiniz?

Rampage kulaklık kullanıyorum, bir sıkıntısı yok ve bu modele göre değişir. Tüm ürünleri kalitesiz değil ama bazı ürünleri gerçekten kalitesiz ve Çin üretimi logo basılan şeyler. Rampage fare kullandım, klavye kullandım birine ufacık muzlu süt döküldü ve bozuldu. Diğeri fare tıklama gibi sorunları vardı. Kulaklıktan memnunum sadece.

Geri
Yukarı