Rampage "Ürünü değiştirebiliriz, iade veremeyiz" diyor.

Beyler ben dün konu açmıştım iade etmemi söylemelimiyim servise diye. Aradım bana dediler ki gerekli incelemeler yapılır sorun çözülüyosa onarım yapılır yapılmıyorsa değişim ürün yoksa elimizde iadesi olur dediler siz istediğiniz gibi olmuyor dendi. Tüketici haklarında benim istediğim gibi olmuyor mu ben ürünün değişmesini istiyorsam değişmesini istemiyorsam iadesini diye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler ben dün konu açmıştım iade etmemi söylemeli miyim servise diye. Aradım bana dediler ki gerekli incelemeler yapılır sorun çözülüyorsa onarım yapılır yapılmıyorsa değişim ürün yoksa elimizde iadesi olur dediler siz istediğiniz gibi olmuyor dendi. Tüketici haklarında benim istediğim gibi olmuyor mu ben ürünün değişmesini istiyorsam değişmesini istemiyorsam iadesini diye?

Ürün tamir edilebilirse veya stokta yenisi verilirse iade olmuyor.
Bir de 14 günü geçmemesi lazım geçerse iade daha çok zor oluyor.

Beyler ben dün konu açmıştım iade etmemi söylemeli miyim servise diye. Aradım bana dediler ki gerekli incelemeler yapılır sorun çözülüyorsa onarım yapılır yapılmıyorsa değişim ürün yoksa elimizde iadesi olur dediler siz istediğiniz gibi olmuyor dendi. Tüketici haklarında benim istediğim gibi olmuyor mu ben ürünün değişmesini istiyorsam değişmesini istemiyorsam iadesini diye?

Ayrıca buradanda öğrenebilirsin “ALIŞVERİŞ SONRASI CAYMA HAKKI” – Tüketiciler Derneği
Ama Rampage R36 drop modeli kulaklık masaüstü sesini karşıya iletiyor değişim yapılırsa Thh'ye başvurayım mı? Çünkü aynı sorun çıkarsa iade zorunlu biliyorum.

Ayıplı malsa değişim olur.

Ama Rampage R36 Drop modeli kulaklık masaüstü sesini karşıya iletiyor değişim yapılırsa THH'ye başvurayım mı?Çünkü aynı sorun çıkarsa iade zorunlu biliyorum
Kulaklığın hatası değil şu video ile çözebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı