Rampage V900-S alınır mı?

İkinci el G27-DFGT bakın, biraz uç bir ihtimal ama eğer ki yurtdışına çıkma imkanınız varsa Romanya'da şu sıralar black friday indirimi ile G29 1300-1400 lira gibi bir şeye denk geliyor. Geçen sene bu indirim vesilesi ile almıştım G29'umu.
Hocam şöyle bir uygulama var, 200€'a getiriyor. Güvenilir mi? Tanıdık da yok. Vergiler dahil fiyata.

İsmi Glocalzone
Screenshot_2020-11-02-19-28-35-942_com.glocalzone.jpg

Yurtdışı sitelerde black friday i bekleyeceğim, 1500-1000 bandına düşürse alacağım. Aliexpress'teki kargo takip durumu hakkında bilginiz var mı hocam ?
Açıkçası Aliexpress gibi sitelere bulaşmanızı önermem, bir tanıdığınız varsa o şekilde kargolatın veya Amazon (DE) veya Ebay gibi sitelerden bakın.

Sene 2015'te Logitech DFGT almıştım ikinci el, hala kullanıyorum gayet iyi bir direksiyon Rampage yerine DFGT daha mantıklı olur gibi.

Hocam ürün 900 derece, ölü bölge vs. sorunları var mı? Alırken neye dikkat etmeliyim? G29 çok pahalıya geliyor kur yüzünden, 3K'yı geçiyor. Büyük olasılıkla sizdekinden alacağım. Ne tür problemleri var varsa? Şimdiden teşekkür ederim.

Ölü bölge sorununu hiç yaşamadım, kendi programından her oyuna özel ayarlanabiliyor derece hissiyat vesaire, problem olarak Logitech için konuşursam DFGT G29 kullanan biri olarak kablolar çok ince ve bir yere kıstırdığınızda problem çıkartabilir, ona çok dikkat etmek lazım. G29 vitesinin kablosu sehpa altında sıkışması sonucu deforme oldu ve servise yollandı. Servisinin ilgili olduğunu söyleyebilirim, kısa sürede geri yolladılar.

Ölü bölge sorununu hiç yaşamadım, kendi programından her oyuna özel ayarlanabiliyor derece hissiyat vesaire, problem olarak Logitech için konuşursam DFGT G29 kullanan biri olarak kablolar çok ince ve bir yere kıstırdığınızda problem çıkartabilir, ona çok dikkat etmek lazım. G29 vitesinin kablosu sehpa altında sıkışması sonucu deforme oldu ve servise yollandı. Servisinin ilgili olduğunu söyleyebilirim, kısa sürede geri yolladılar.

Hocam DFGT manuel galiba, üzerindeki logo kolay deforme oluyor mu? Çoğu ilanda deforme olmuş. En yenileri 5-6 yıllık galiba, kaliteli de olsa endişelendiriyor. Sizce DFGT için ne kadar vermeliyim? Çok fazla fiyat var.

Geri
Yukarı