Rampage V900S direksiyon seti alınır mı?

kzyrc

Femtopat
Önceden 600 liraya bulabilinen V900S şu anda 1000 liradan aşağı satılmıyor. sizce fiyata değer mi ya da başka 900 derece direksiyon tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam galiba vites yok o üründe switch ile attırılıyor. Bence değmez o fiyata onun yerine Rampage RX3 tavsiye ederim fiyatıda kat kat daha uygun. Link de bırakayım;

Hocam galiba vites yok o üründe switch ile attırılıyor. Bence değmez o fiyata onun yerine Rampage RX3 tavsiye ederim fiyatıda kat kat daha uygun. Link de bırakayım;

Bu ürünün aynısının Snopy versiyonu var bende zamanında 100 liraya almıştım. Berbat bir şey bu direksiyon kısmı hiç sabit durmuyor direksiyonunun tepkisi çok kötü. Direksiyon kısmı bozulmuştu onu zor düzelttim. Zaten çok kalitesiz bir şey direksiyonunun malzeme kalitesi çok kötü ama vitesini ve pedalını beğendim.

Hocam galiba vites yok o üründe switch ile attırılıyor. Bence değmez o fiyata onun yerine Rampage RX3 tavsiye ederim fiyatı da kat kat daha uygun. Link de bırakayım;
900 derece demiş, 180 derece bu.

Minimum 2.El Logitech'lere bakmanı öneririm. Onun dışında Snopy gibi markalar ETS gibi oyunlarda nefret ettirebilir. Arkadaşın attığını deneyimlemiş biri olarak söylüyorum.

Logitech en giriş seviyesi. Ondan sonra Thrustmaster'ın giriş seviyesi ürünleri geliyor. Bunların arasındaki fark cidden kendini hissettiriyor. Çünkü Logitech dişli sistem kullanırken Thrustmaster ve Fanatec kayışlı sistem kullanıyor. Tabi kullandıkları motorun kalitesine göre bu fiyat yükseliyor. Ama sizin almak istediğiniz direksiyon setinde ne motor var ne de bir içinde bulunan enkoder hakkında bilgi var. Alınmamalı gereksiz pahalı ve kalitesiz.

İkinci el ilanları araştır. Bazen çok uyguna Logitech gibi markalar alabilirsin. Birkaç sene önce 70TL'ye Driving Force Pro aldım 900 derece dönebilen. Muadilleri ikinci el 600 700 civarına satılıyordu.

Bu ürünün aynısının Snopy versiyonu var bende zamanında 100 liraya almıştım. Berbat bir şey bu direksiyon kısmı hiç sabit durmuyor direksiyonunun tepkisi çok kötü. Direksiyon kısmı bozulmuştu onu zor düzelttim. Zaten çok kalitesiz bir şey direksiyonunun malzeme kalitesi çok kötü ama vitesini ve pedalını beğendim.
900 derece demiş, 180 derece bu.
180 derece idare eder diye düşünmüştüm. Benim kuzenim kullanıyor bundan, memnundu yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı