Rampage Vipera kulaklık kırıldı

pcdizenköpke

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Rampage vipera kulaklık aldım ve ben aldıktan 1 hafta sonra kuzenim de aldı bir süre sonra benim kulaklığın 1 yanı kulaklığı çıkarırken kırıldı 1 hafta sonra kuzeniminkini de kırıldı bantladık kulaklığın süngerlerindeki deriler çok soyuldu kulaklığın örgü kablosundaki örgüler koptu ve şimdi de durduk yere tam çıkarırken bir anda durduk yere kırıldı. Zar zor harçlıklardan para biriktirirek almıştım ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın başına gelmeyen kalmamış, kullanılacak durumdaysa biraz daha kullanın. Bu sırada tekrardan para biriktirmeye başlasanız iyi olur.

Garantiye gönderin, ürün kronik sorunlu ise iadesini isteyin hocam.

Merhaba, Rampage vipera kulaklık aldım ve ben aldıktan 1 hafta sonra kuzenim de aldı bir süre sonra benim kulaklığın 1 yanı kulaklığı çıkarırken kırıldı 1 hafta sonra kuzeniminkini de kırıldı bantladık kulaklığın süngerlerindeki deriler çok soyuldu kulaklığın örgü kablosundaki örgüler koptu ve şimdi de durduk yere tam çıkarırken bir anda durduk yere kırıldı. Zar zor harçlıklardan para biriktirirek almıştım
şikayet vara yazdık hemen aradılar eski kulaklığı almadan yeni kulaklık gönderdiler pulsar bide hediye olarak proud telefon kulaklığı gönderdiler sorun çözüldü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı