Rampage Vortex M1 Wireless mouse alınır mı?

Bütçe
1000

4iuwyzz

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır kablosuz mouse arıyordum. Şekli olsun, ışıklandırması olsun çok beğendim. Bu modeli ancak ne YouTube'da ne de forumda bulamadım incelemesini yapan herhangi birini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe biraz daha çıkarsa alınabilir
VGN Gamepower X3 kablosuz Gaming mouse, Ultra hafif 49g oyuncu mouse, PixArt PAW3395 sensör, 26000 DPI, programlanabilir, üç modlu 2.4G/Bluetooth/USB-C kablolu, uzun pil ömrü, PTFE ayak, PC/MAC-Siyah Amazon.com.tr

Hocam attığım mouse attack shark X3'un aynısı sanırım incelemelerinde falan çok kötü eleştiri yapan yoktu kötü yanını paylaşabilir misiniz?

Bütçe biraz daha çıkarsa alınabilir.
VGN Gamepower X3 kablosuz Gaming mouse, Ultra hafif 49g oyuncu mouse, PixArt PAW3395 sensör, 26000 DPI, programlanabilir, üç modlu 2.4G/Bluetooth/USB-C kablolu, uzun pil ömrü, PTFE ayak, PC/MAC-Siyah Amazon.com.tr

Hocam attığım mouse attack shark X3'un aynısı sanırım incelemelerinde falan çok kötü eleştiri yapan yoktu kötü yanını paylaşabilir misiniz?

Hocam kendim biraz bakındım da sensörü iyi olsa da mcu su epey kötüymüş kötü öneri için kusura bakmayın bende yeni öğrenmiş oldum.

Son düzenleme:
Bütçe biraz daha çıkarsa alınabilir

Hocam kendim biraz bakındım da sensörü iyi olsa da mcu su epey kötüymüş kötü öneri için kusura bakmayın bende yeni öğrenmiş oldum.
Hocam önerin için çok sağol ama alabileceğim maksimum fiyat bu kadar maalesef

Yeni konular

Geri
Yukarı