Rampage vs Gamepower

İki modelde 7.1. Oyunlarda Surround sesler de fark olmaz. Kablo kalitesi olarak ikisi de dandik sayılır.
Marka olarak GamePower bir tık daha kaliteli bir marka Everest, Rampage gibi markalarla pek iyi hatıralarım yok açıkçası. Gerçi 2-3 senedir aynı Tigoes mouse'u kullanıyorum.
Belli de olmuyor yani markaya bakıp geç demekte doğru değil belki de bu ürünü gerçekten kaliteli yapmıştır Rampage, kullanmadan anlaşılmaz onun için kullanan arkadaşların yorumlarına göre seçim yap.

Rampage'in de o markalardan farkı yok. Çoğu ürünü de aynı fabrikalarda üretilip farklı markalar basılıyordur muhtemelen.

380392

380393

Tamamen aynı ürünler. Biraz daha bakınsam eminim fazlasıyla tamamen aynı ürün ile karşılaşırım. Biri iyi diğeri kötü diye de kendinizi kandırmayın biri neyse diğeri de o. Hepsi birer çöpten ibaret. Bloody modelleri bu fiyata en iyisi.

Yorumlar için teşekkürler. Açıkçası düşününce para veresim gelmedi bunlara. Ben de gidip bu kulaklığı aldım. Almadan önce de biraz yorumlarını inceledim. Umarım ihtiyacımı karşılar.

Onun yerine,
bunu alsaydınız keşke.
Verdiğiniz ürünün yorumlar kısmına girdim. Olumlu yorum görmekte zorlandım. Bir de diğer konuda görmüştüm aldığım kulaklığı. Oyunda ses kasma açısından da baya iyiymiş.

Yorumlar için teşekkürler. Açıkçası düşününce para veresim gelmedi bunlara. Ben de gidip bu kulaklığı aldım. Almadan önce de biraz yorumlarını inceledim. Umarım ihtiyacımı karşılar.

En mantıklısını yapmışsın bu tarz ürünler de ya steel series gibi kaliteli markaları kullanacaksın ya da hiç para harcamayacaksın çünkü ikisi de hakikaten değmezdi. Hayırlı olsun ama bu kulaklık için o para da çok ayrı mesele.

İkisi de vasat markalar al birini vur ötekine, aralarında da çok bir fark olduğunu zannetmiyorum büyük ihtimal aynı sürücüyü kullanan üzerine farklı markalar basılmış 2 kulaklıktır. Bu tarz markalar bu fiyatları haketmiyor.

Bence böyle ne idiği belirsiz markalara paranızı vermek yerine üstüne az daha koyup Cooler Master MH320/Bloody G501/Bloody G500 gibi bir ürün almaya çalışın.

Rampage gerçekten çok iyi hatta bazen müşterileri RGB'yi artırarak kandırıyor ama gampower biraz daha iyi bir marka kesinlikle çok süper demiyorum ama iyi bir marka bence.

Merhabalar, hala bir kulaklık almış değilim. Düşündüm ve şu iki marka arasında kararsız kaldım:

Medusa'nın bir süre sonra ağrı yaptığını söylüyorlar. Bu iki kulaklık hakkında bilgi sahibi olan veya kullananlar yorum yaparsa mutlu olurum.

Rampage Comfort 4 gündür kullanıyorum. Ses kalitesi, malzemesi çok kaliteli. Ama ben migren hastasıyım. Kulaklık ağır, kafa bantlı değil, ayarlanabilir. Kafaya baskı yapması sebebiyle başımı ağrıtıyor. HB'den iade deneyeceğim. Medusa alacağım gibi.

Geri
Yukarı