Gamepower vs Rampage

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Bütçem 150 TL. Kendime bir kulaklık almak istiyorum. Kulaküstü istiyorum. Acaba hangisini alayım? ( Sakın para biriktir demeyin 1 yıl daha bekleyemem )

Evet arkadaşlar. Bütçem 150 TL. Kendime bir kulaklık almak istiyorum. Kulaküstü istiyorum. Acaba hangisini alayım? ( Sakın para biriktir demeyin 1 yıl daha bekleyemem )

Gamepower alacaksan buyur: GamePower Magnus 3.5mm Oyuncu Kulaklığı | Trendyol
Ama satıcı güvenilir mi bilemem.

İkisi arasından bence Rampage derim. Cuma gününü beklersen bazen aşırı iyi indirimler olabiliyor. 2 hafta önce 350TL fiyata satılan kulaklığı ciddi ciddi 150TL fiyata sattılar. Aynı şekilde piyasası 180TL civarı olan bir kulaklığı da 70TL fiyattan dağıttılar 😀

Merak edenlere ürünleri de bırakayım:
IMG_20200902_162803.jpgIMG_20200902_162753.jpg

Rampage al.
3-5 günde de sıkıntı çıkarabilir, 3-5 yıl sağlam olarak da götürebilir. İlla dandiktir, çabuk bozulur diye bir kaide yok. Benim Rampage kulaklık 3 yıl sağlam götürdü ama 3 yılın sonunda mikrofonu bozuldu, kulaklığın deri kısımları soyuldu, kablo üzerindeki ses ayar kısmı da tutukluk yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı