Rampage W20 mi Thrustmaster T80 452 mi?

viceofhumanity

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx yok i9 yok monitör 60 hz
Bugün ikisinden birini almaya kararlıyım, bana Rampage alma üzülürsün dediler. Thrustmaster buldum, W20 900 ve 270 derece dönerken T80 sadece 270 derece dönüyor. W20'de vites ve debriyaj varken bu otomatik onun dışında pek fark göremedim, illa göremediğim vardır bilmiyorum. Ne önerebilirsiniz?

Thrustmaster tabii ki de. Dreksiyon konusunda yarışamaz bile Rampage Thrustmaster'la.

Thrustmaster tabii ki de. Dreksiyon konusunda yarışamaz bile Rampage Thrustmaster'la.

Özellik konusunda aynı 2 direksiyon sadece marka ile bu çıkarımı yapman yanlış.

ETS 2 gibi oyunlar için W20 daha iyi olur ama Forza, F1 vb oynayacaksan T80 al.
Ama bence gamepad al.

T80'in 270 derece dönmesi canımı sıktı eğer o da 900 derece falan dönseydi ilk seçimimi ondan yapardım ve tabii ki vites bu konuda çok önemli onunda etkisi var. Ama az önce söylediğin gibi Steam'de çoğunlukla F1 oynuyorum ondan T80'in daha iyi olacağını düşünüyorum.

Özellik konusunda aynı 2 direksiyon sadece marka ile bu çıkarımı yapman yanlış.

T80'in 270 derece dönmesi canımı sıktı eğer o da 900 derece falan dönseydi ilk seçimimi ondan yapardım ve tabii ki vites bu konuda çok önemli onunda etkisi var. Ama az önce söylediğin gibi Steam'de çoğunlukla F1 oynuyorum ondan T80'in daha iyi olacağını düşünüyorum.

T80 al, bu arada F1 23 mü?

İkisi de iyi değildir ancak Rampage daha kötüdür. Önerim ikinci el alabiliyorsanız G27 veya DFGT almanız yönünde olur. Sıfır olarak T128 iyidir ancak fiyatı çok gereksiz artmış 150-200 dolarlık setin, eskiden bu bütçeye uygundu. Bunun dışında Amazon'da bazen yurt dışından ucuza T150 oluyor o da denk gelirse iyidir. Bunlar dışında bütçeniz artmazsa aklıma bir şey gelmiyor. Sıfır alınacaksa Rampage ve T80 almaktansa biraz daha bekleyip T150, G29 da alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı