Rampage X fuse mikrofon gayet iyi

5 yıl değil 5 yıl 10 ay 27 gün ve onu kullandığım hiçbir zaman beni yolda bırakmadı yeni nesil mouse Yazılımı için Rampage SMX-G68 Spear'a geçtim
Yazılımlarını sence kendileri mi yazıyorlar? Everest'de kendi markası biliyorum ancak ortada bir özensizlik, hazır ürün olayı var. Renk ve logo değişiminden başka bir şey görüyor musun? "Advanced Setup" yazısı bile sığmamış :D
1695763092982.png

1695763107069.png

Aynı yazılım, farklı markalar.
1695763261626.png
1695763270802.png
1695763282454.png

Ben sana kanıtlar sunuyorum, hazır kasa olduğunu söylüyorum peki sen bana ne sunuyorsun?

Yazılımlarını sence kendileri mi yazıyorlar? Everest'de kendi markası biliyorum ancak ortada bir özensizlik, hazır ürün olayı var. Renk ve logo değişiminden başka bir şey görüyor musun? "Advanced Setup" yazısı bile sığmamış :D
Eki Görüntüle 1958236
Eki Görüntüle 1958237

Aynı yazılım, farklı markalar.
Eki Görüntüle 1958242Eki Görüntüle 1958244Eki Görüntüle 1958245

Ben sana kanıtlar sunuyorum, hazır kasa olduğunu söylüyorum peki sen bana ne sunuyorsun?

Bence bu yazılım aynı olması olayı şey gibi Android farklı farklı markalar kullanıyor güzel bir yazılım olduğu için örnek yani

Bence bu yazılım aynı olması olayı şey gibi Android farklı farklı markalar kullanıyor güzel bir yazılım olduğu için örnek yani
Hayır yazılım güzel olduğu için herkes kullanmıyor. Ayrıca herkesin kullanması bunu iyi mi yapar? Madem bu yazılım bu kadar güzel Corsair, Razer ve Logitech gibi markalar neden kendine özel program yazsın ki? Dediklerimi anlamamak için özel bir çaba mı sarf ediyorsunuz?

Konu kilitlenecek de neyse. Şu markalardan biri ne zaman monitör yapsa sRGB değeri 80 falan oluyor. VA panel oluyor. Kronik bir sorunu oluyor. Kulaklıkları zaten marka basılmış. Forumda örnekleri var. Yaptıkları (?) fareleri oyuncu diye pazarlıyorlar. İçini açıp baksan 2010 tarihli PCB çıkacak belki kim bilir. Geçen baktık bir tane faresine yurtdışında tarihi eser olduğu için bulunmayan sensör var. Reddit'te konusu açılmış hatta. Mikrofon desen eh de yani, klavyelerini falan asla övemezsin. En iyi mekanik klavyelerinin içinden ya Huano ya da Content çıkıyor. Content zaten Outemu'dan kötü Huano biraz daha iyi ama hala alınabilir değil. Ayrıca bir tane pudding modelin ikinci el piyasası dolu. Sebebi ise double click yapması ve herkesin satması. Kısaca, kullandın mı gibi argümanlar sunmadan adam akıllı bilip gelseniz şuraya gidip çöpe atacaksınız. Forumda insanlar telefon falan önerirken hepsini kullanmıyorlar. Teknik özelliklerine ve reviewlerine bakıyorlar.

Logitech (soldaki) gerçek ve iyi olan. Sağdaki ise çakma, hazır ürün. Aynı kasa olduğunu anlatmak için yan yana koydum.
Keşke Logitech gibi de olsa. O da kötü ama en azından onun kadar değil.

Hocam bu adamı takmayın laptop konusuna da çöpe atsan daha iyi laptoplar öneriyor sistem konularına da çöp şeyler öneriyor göz ardı edi geçin.
Mesajlarına cevap vermemek daha çok ayar eder beni. Kalsın.

Keşke Logitech gibi de olsa. O da kötü ama en azından onun kadar değil.

Mesajlarına cevap vermemek daha çok ayar eder beni. Kalsın.

Logitech G305 sanırım resimdeki mouse. O fareyi bende kullanıyorum beğensensemde fiyatını hak etmiyor gibi. Başka kronik vs. sorunu var mı?

Geri
Yukarı