Rampage X Horse Kasa Pişman Eder Mi?

Merhaba arkadaşlar bu kasayı cuma günü KDV indiriminden Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Bütçem kısıtlı olduğu için parça parça uygun fiyat bulunca parçaları satın alıyorum. Başka kasa düşünüyordum ama bu hoşuma gitti ve bunu aldım. Asıl konuya gelecek olursak kasada 80+ 600W güç kaynağı mevcut. Forumlarda herkes bu markayı özellikle PSU konusunda kötülüyorlar. Hatta yine bu forumda Rampage PSU alırsan sistemini havaya uçurursun yazan bile olmuş. Şimdi benim sistemim havaya mı uçacak :) Ne yapmamı önerirsiniz?
Sistemim:
Gigabyte A320M S2H anakart
Ryzen 3 2200G işlemci
Corsair 8 GB 3000 MHz RAM
Samsung 860 Evo 250 GB SSD
Henüz tam anlamı ile toplayıp montaj yapmadım. En son RX 570 ekran kartı almayı düşünüyorum.
Kasayı bilmeyenler için:

Eki Görüntüle 381666
Bende bu kasa var ve sorun çıkmadı alalı 2 ay oldu.

Merhabalar 7-8 aydır ryzen 5 2600 asus tuf 1660 ile bu kasayı ve psu yu kullanıyorum. Şuanlık hiçbir sıkıntısı yok msı afterburnerın otomatik oc modunda kullanıyorum 1 aydır hala sıkıntısız çalışıyor cızırtı ses falan yok psu da ama fanlar bence biraz sesli ama oyun oynarken şahsen rahatsız etmiyor.

Merhabalar 7-8 aydır ryzen 5 2600 asus tuf 1660 ile bu kasayı ve psu yu kullanıyorum. Şuanlık hiçbir sıkıntısı yok msı afterburnerın otomatik oc modunda kullanıyorum 1 aydır hala sıkıntısız çalışıyor cızırtı ses falan yok psu da ama fanlar bence biraz sesli ama oyun oynarken şahsen rahatsız etmiyor.
Vatan Hazır Sistem mi?

Geri
Yukarı