Rampage X-HORSE kasaya uyumlu fan önerisi

Bunlar 3 pinli fanlar. Yani hızları sabittir, ayarlayamazsınız. CPU_FAN portundan 2 tane varsa sizde ve 1 tanesi boşsa oraya takıp sessiz çalışmasını sağlayabilirsiniz denmiş. Ama bana Frisby olan daha iyi geldi. Sanırım titreşim engelleme yapabiliyor. Markaya takılmazsanız eğer Frisby derim. Öbür türlü ise Evercool olan daha mantıklı 🙂.

Frisby'de hızını ayarlayabiliyor muyum hocam veya diğer fanlarla aynı şekilde hiç ellemeden uyumlu bir şekilde çalışır mı? Auto'da kendi kafasına göre ayarlayabilir mi bilgisayarın istediğine göre? Önceki fanlarla uyumlu ve onlarla beraber çalışsın istiyorum. Şimdi aşırı çalışır, sesli olur.

Frisby'de hızını ayarlayabiliyor muyum hocam veya diğer fanlarla aynı şekilde hiç ellemeden uyumlu bir şekilde çalışır mı? Auto'da kendi kafasına göre ayarlayabilir mi bilgisayarın istediğine göre? Önceki fanlarla uyumlu ve onlarla beraber çalışsın istiyorum. Şimdi aşırı çalışır, sesli olur.
Frisby hakkında hiçbir şey denmemiş. O yüzden bir şey diyemeyeceğim. Bir de kasa içinden bakar mısınız diğer fanlarınızın anakarta bağlanma yerlerine; 3 pinliler mi 4 pinliler mi?

Geri
Yukarı