Rampage XPS4 alınır mı?

Bütçeyi tahmin mi edeceğiz yoksa 600 TL civarı mı?

Konuyu açarken bütçe bölümüne yazmıştım ancak gözükmüyor galiba özür dilerim bütçe 200-700 lira arasında. Şimdiden teşekkür ederim.

+Bunu kablo ile kullanabilir miyim (kasada Bluetooth yok)

Son düzenleme:
Bazen laptopta bazen kasada kullanmak istiyorum o yüzden yeri gelince kablosuz yeri gelince kablolu olarak kullanacağım.

İyi gibi duruyor ama PC'de çalıştırmak için uğraşırsınız büyük ihtimalle ayrıca analoglarda ölü alan yok demişler aklınızda bulunsun. Bütçe artarsa bu gamepad'e bakın derim.

İyi gibi duruyor ama PC'de çalıştırmak için uğraşırsınız büyük ihtimalle ayrıca analoglarda ölü alan yok demişler aklınızda bulunsun. Bütçe artarsa bu gamepad'e bakın derim.

Logitech'in gamepadleri tasarım olarak bana biraz kötü geliyor Rampage bana çok sade geldiği için biraz daha Rampage üzerine titredim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim spariş ettim, geldiği zaman incelemeler ile ilgili bir konu açmayı planlıyorum tekrardan teşekkürler.

1697363125076.png

Logitech'in gamepadleri tasarım olarak bana biraz kötü geliyor Rampage bana çok sade geldiği için biraz daha Rampage üzerine titredim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim spariş ettim, geldiği zaman incelemeler ile ilgili bir konu açmayı planlıyorum tekrardan teşekkürler.

Eki Görüntüle 1977894
Hocam memnun kaldınız mı?

Eki Görüntüle 1977894

Dostum ne durumdasın memnun kaldın mı?

Geri
Yukarı