Rampage XPS4 alınır mı?

O ne bilmiyorum açıkalabilir misin kontrol ederim.
kontrol etmek için mesela ps üzerinden internetten arama yaparken açılan klavyede R3 basınca kolu oynatarak kontrol edebiliyosun. Gran Turismo'da direksiyon olarak kullanabiliyorsun direkt kolu çevirerek. Aynı şu telefondaki yarış oyunlarında telefonu sağa sola oynatırsın ya o muhabbet.

kontrol etmek için mesela ps üzerinden internetten arama yaparken açılan klavyede R3 basınca kolu oynatarak kontrol edebiliyosun. Gran Turismo'da direksiyon olarak kullanabiliyorsun direkt kolu çevirerek. Aynı şu telefondaki yarış oyunlarında telefonu sağa sola oynatırsın ya o muhabbet.
Hem Play Station’ım hem fe Gran Turismo’m yok maalesef. Destekleyen başka bir oyun varsa deneyeyim

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231123_130139_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20231123_130139_Hepsiburada.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 25
Logitech'in gamepadleri tasarım olarak bana biraz kötü geliyor Rampage bana çok sade geldiği için biraz daha Rampage üzerine titredim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim spariş ettim, geldiği zaman incelemeler ile ilgili bir konu açmayı planlıyorum tekrardan teşekkürler.

Eki Görüntüle 1977894

Hocam memnun musunuz koldan? Sipariş vermeyi planlıyorum.

Hocam çok memnunum gerçekten fiyatını hak eden bir gamepad, neden F710 gibi gamepadleri tercih etmediğimi sorduysanız Logitech konsolları biraz eski duruyor bu yüzden Rampage'i tercih ettim sizlere de tavsiye ederim. Teşekkürler.

Kullanan hocalarım memnun mu? FIFA ve F1 için kullanmayı planlıyorum.

Hocam memnun musunuz koldan? Sipariş vermeyi planlıyorum.

Geri
Yukarı