Rampage'den Uzak Durun

Fiziksel deformasyonlar firma tarafından ayrıca garanti verilmiyorsa kapsam dışında oluyor. Eğer bunu garanti kapsamına soksalar suistimal edileceğini çok iyi biliyorlar.
Aynen ama firmanın yaptığı hata yüzünden maalesef kullanıcılar çok mağdur durumda kalabiliyor. Rival 600 gibi bir canavarın böyle bir sorunu olması çok kötü bir şey açıkçası.

Aynen ama firmanın yaptığı hata yüzünden maalesef kullanıcılar çok mağdur durumda kalabiliyor. Rival 600 gibi bir canavarın böyle bir sorunu olması çok kötü bir şey açıkçası.
Para iadesi verildi diye biliyorum çünkü sorun yaşayıp iade ile yeni mouse konuları gördüm diye hatırlıyorum.

Para iadesi verildi diye biliyorum çünkü sorun yaşayıp iade ile yeni mouse konuları gördüm diye hatırlıyorum.
Doğrudur ama biz o kadar şanslı olamadık maalesef. Biz arkadaşa bir hevesle almıştık ama bu sorun ile gönderdiğimizde bize "kullanıcı hataları garanti dışıdır" gibi bir e-posta ile geri göndermişlerdi. O gün arkadaş için Steelseries bitti zaten bir daha hiç kullanmadı.

@FakirSincap Demek istediğimden bunu mu çıkardınız? Oyuncu faresi görünümlü petrol ürünleri yerine bilindik ve kaliteli markaların normal farelerini alabilirsiniz demek istemiştim.

Ben genellikle fazla bütçeye sahip olmadığım zaman Rampage alıyorum. 70 TL üzeri ürün olarak asla Rampage alınmayacağını anladım.
Edit: Bütün ekipmanlarım Everest veya Rampage. Klavyem şuan 400 liralık Rampage Hydra R6 RGB modeli. Ozamanlar 225 TL gibi ucuz bir fiyata bulduğum için almıştım. Şuan memnunum açıkçası ama şuanki fiyatıyla asla alınmaz. Kulaklığım ise 30 TL'lik bir modeldi. Sistemi ilk dizdiğimde aldım beni yaklaşık 1 sene kadar idare etti. O kadar kötülenecek kadar bir firma değil bence. Hatta klavye tuşları kırıldığında bedava yenilerini göndermişlerdi. Son olarak ekliyeyim bütçeniz fazlaysa Everest veya Rampage almayın. Çok çok çok fazla ucuza bulursanız alın. Benim görüşlerim bu yönde.

Son düzenleme:
76713932_542717893179002_8284315512469454848_n.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı