Random hesaplar nasıl düşürülüyor?

jiko

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Dostlar birkaç gündür aklıma takıldı. Farklı sitelerde görüyorum "LoL ve Valorant random hesap" bunları nasıl düşürüyorlar veya nasıl buluyorlar? Ya da ucuza bir yerden mi alıyorlar?

Dostlar birkaç gündür aklıma takıldı. Farklı sitelerde görüyorum "LoL ve Valorant random hesap" bunları nasıl düşürüyorlar veya nasıl buluyorlar? Ya da ucuza bir yerden mi alıyorlar?
Caliyorlar muhtemelen. Ucuza almak bile maliyetli gelir o adamlara. Ve sakin Riot urunlerinden biri icin hesap alma. Adamlar yasakliyor bunu.

Çalıp ucuz fiyata satıyorlar. Genelde verdikleri vaatlerin çoğu hesapların içerisinde olmuyor. Ben şansımı denemek için bir tane almıştım, Güney Amerika sunucusuna kayıtlı olduğu için TR'de veya Avrupa'da oynayamadım. Server'ı değiştirmeye çalıştığınız zaman (Destek hattına ticket atıyorsunuz) hesabın çalındığını tespit edip kilitliyorlar.

Nasıl çalıyorlar acaba? (yapacağımdan değil işlerin nasıl döndüğünü merak ediyorum).

Open Bullet gibi mi ?
Evet. Openbullet kullanılıyor.

Çalıp ucuz fiyata satıyorlar. Genelde verdikleri vaatlerin çoğu hesapların içerisinde olmuyor. Ben şansımı denemek için bir tane almıştım, Güney Amerika sunucusuna kayıtlı olduğu için TR'de veya Avrupa'da oynayamadım. Server'ı değiştirmeye çalıştığınız zaman (Destek hattına ticket atıyorsunuz) hesabın çalındığını tespit edip kilitliyorlar.
Sizi dolandırmışlar. TR garanti deniyorsa (TR,EUW,EUN) verilmesi gerekiyor.

@jiko ama openbullet için de önce proxy sonra combo sonra config gerekiyor.

Geri
Yukarı