Random Key Satışlarının İşleyişi

Sanırım büyümek için yapacağın en iyi şey izleyicilerinle oynamak olacaktır. Onlarla bir anın olsun ki seni unutmasın, takipte kalsınlar :)
En çok yaptığım şey her zaman isteyeni kırmam oynarım
Aynen. Ek olarak BursaGB'nin 1GB üstü oyun keyleri var onlardan en az 1GB boyutunda oyunlar çıkıyor onlardan alın. 1TL'ye House Of Evil çıkardım.
BursaGB'yi öneririm. 1TL'lik keyinden 8TL'lik oyun çıkardığım oldu. 100 tane 10 kuruşluk dağıtmak yerine 10 tane 1TL'lik dağıtın.
Tamamdır teşekkürler beyler tavsiyenize uyacağım.
Arkadaş kendince bir şeyler yapmak istiyor. Neden destek olacağına köstek oluyorsun anlam veremedim.
Kardeş adam ücretsiz olarak yayınında dağıtacak neyin küfrünü yesin? Biliyorsan yardımcı ol işte.
Beyler desteğiniz için teşekkür ederim.Eğer yayın için dağıtılacak kod ve kendimi geliştirmem için tavsiyeniz varsa cevap bekliyorum.
En çok yaptığım şey her zaman isteyeni kırmam oynarım

Tamamdır teşekkürler beyler tavsiyenize uyacağım.

Beyler desteğiniz için teşekkür ederim.Eğer yayın için dağıtılacak kod ve kendimi geliştirmem için tavsiyeniz varsa cevap bekliyorum.
Yani mesela büyük yayıncılar bile çekilişten takipçi topluyor kafamda şu gibi düşünce var mesela çekilişten atıyorum 100 takipçi kazandım çekiliş bitince takipten çıkıcak veya bir daha izleyemecek olacaktır.Ama 100 kişiden 10 kişiye kendimi sevdirebilirim diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı