Random keylerin random olmaması

Ben aldım diye bir şey demedim?
Sadece GTA 5 vb tarzı oyun çıkacak diye umut verip random adı altında önceden ne çıkacağını bildikleri dandik oyun keyleri satıyorlar onu diyorum.
Adamın önceden hangi kodu verdiğini bilmesi vaat ettiği iyi oyunu asla vermediği anlamına gelmez. Adam atıyorum %5 şansla GTA V çıkacak dediyse 95 tane random oyun key satar 5 tane GTA V keyi. Siz 100 keyin tamamını alırsınız o zaman GTA kesin ihtimalle çıkar size, ama şansınıza 1 key alırsınız ona da denk gelebilir.

Adamın önceden hangi kodu verdiğini bilmesi vadettiği iyi oyunu asla vermediği anlamına gelmez. Adam atıyorum %5 şansla GTA V çıkacak dediyse 95 tane random oyun key satar 5 tane GTA V keyi. Siz 100 keyin tamamını alırsınız o zaman GTA kesin ihtimalle çıkar size, ama şansınıza 1 key alırsınız ona da denk gelebilir.

Her türlü zararda oluyorsun adamdan 200 liralık key aldıysan zaten araya GTA 5 keyi koyar yani.
😀
Keyler random değil.

Tamamda hiçbir zaman vadettikleri oyun çıkmıyor.
Çıksa bile zaten 200 liralık oyun keyi aldıysan araya bir tane GTA 5 keyi koyuyor.
GTA 5 85 TL? :D
Ben de zamanında çok kez aldım. Aldıktan sonra bir pişmanlık hissi geliyor. Bu şuna benziyor Unlost'un CS kasalarindan bıçak çıkarttığında gaza gelip hemen açıp ama 1 TL'lik ürün çıkmasına benziyor. Sen orada bakıyorsun
Gta 5, Cyberpunk 2077 gibi oyunları görüp atliyorsun. (Sen belki almamış olabilirsin ama atlayan çok.)

Adamın önceden hangi kodu verdiğini bilmesi vaat ettiği iyi oyunu asla vermediği anlamına gelmez. Adam atıyorum %5 şansla GTA V çıkacak dediyse 95 tane random oyun key satar 5 tane GTA V keyi. Siz 100 keyin tamamını alırsınız o zaman GTA kesin ihtimalle çıkar size, ama şansınıza 1 key alırsınız ona da denk gelebilir.
Koymuyorlar işte problem orada. Sadece satmak için yalan atıyorlar.

Random key diye bir şey yok. Oyunlar önceden belli. Aliexpress üzerinden almıştım. Adam direk oyunların ismini verip yaninda kodu yazmıştı. Random madem nereden biliyor ?

Geri
Yukarı