Random keylerin random olmaması

Bu zaten bilinen bir gerçek değil mi?
O key'i üreten Steam sana neyin key'i olduğunu söylüyor.
Bunlar şans oyunu, şans oyununda da her zaman kasa kazanır.
Uzun vadede öyle. Kısa vadede kasanın kaybetme ihtimali var normalde. Burada ise öyle bir şey söz konusu değil. Her türlü kasa kazanıyor.

Bu zaten bilinen bir gerçek değil mi?
O Key'i üreten Steam sana neyin Key'i olduğunu söylüyor.

Aslında buradaki önemli nokta GTA 5, PUBG, AC serisi vb gibi oyunlar çıkabilir diye satılan keylerin içinden bu tarz oyunların çıkmaması.
9 Lira verdikleri keyden 75 liralık oyun çıktı diye sevinen insanların o 75 liralık oyunun indirimde 1 lira olduğunu görememesi.

Aslında buradaki önemli nokta GTA 5, PUBG, AC serisi vb. gibi oyunlar çıkabilir diye satılan key'lerin içinden bu tarz oyunların çıkmaması.
Çıkmıyor çünkü o key'lerin ne key'i olduğu üretildikleri anda belli, satıcı kazıklıyor.
Bize gelişi bu abla demekten farksız. Sözüne güvenirsin ya da güvenmezsin.
Ucuza her işi yapmaya meraklı milletimiz de böylelerine prim veriyor.

Ne kadar gereksiz ve muhtemelen sistemin işletmesinden bir haber bir kişinin açtığı bir konu. Hepsi belirli ihtimal oranlarına göre veriliyor ve en değerlilerinin oranları tabii ki en düşük hiçbir firma ya da satıcı sana 90TL'ye aldığı oyunu 1TL'ye vermez. Boş bir umut içinde gereksizce yorumlarda bulunmuşsunuz. Arkadaşlar gerekli şeyi demiş zaten size kasa hep kazanır 90 tane key alırsanız 1 tane 90TL'lik oyun gelebilir diğer türlü sadece duruma şans ya da şanssızlık denir. Random çalışmıyor kasten falan bayağı gereksiz bir serzeniş olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım diye bir şey demedim?
Sadece GTA 5 vb tarzı oyun çıkacak diye umut verip random adı altında önceden ne çıkacağını bildikleri dandik oyun keyleri satıyorlar onu diyorum.

Piyango biletleri falan da bu şekilde satılıyor yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Görmezden geliniz. :)

Arkadaşlar konuyu anlatamadım galiba?
Keylerden çıkan 90 liralık oyunda 1 lira 500 liralık oyunda 1 lira.

1623649466951.png

Bakın mesela bu arkadaşın aldığı oyunların hepsi indirimde 1 lira oluyor.
İçinde 75 liralık oyunda var.
Ve bu arkadaş 20 lira ödemiş mesela.

Geri
Yukarı