Random keylerin random olmaması

Forumda bunun yasak olmamasına gram anlam veremiyorum, yarın öbür gün ben de hakiki bal diye 5 kavanoz konuları açacağım.
Tamamiyle adam tokatlama üzerine olan bu keyler anlık oyuncusu 3-5 olan, adını bile yapımcısı dışında kimsenin duymadığı kıytırık oyunları veriyor büyük oranda, araya da ucuz ama bilindik oyunlar serpiştiriyorlar.

Önemli detay da oyunların 50₺-100₺ falan olduğunu söylüyorlar, ve doğru. Adını bile kimsenin bilmediği ve etiketi 100₺ olan oyunlara millet de seviniyor.

Forumda bunun yasak olmamasına gram anlam veremiyorum, yarın öbür gün ben de hakiki bal diye 5 kavanoz konuları açacağım.
Tamamiyle adam tokatlama üzerine olan bu keyler anlık oyuncusu 3-5 olan adını bile yapımcısı dışında kimsenin duymadığı kıytırık oyunları veriyor büyük oranda, araya da ucuz ama bilindik oyunlar serpiştiriyorlar.

Keylerin içinden çıkan oyunların asıl fiyatı 1 TL, her türlü zarar ediyorsunuz dediğim için Technopat Moderatörleri sağ olsun yorumumu sildi.

Haklısın. Arkadaşım arada 50 kuruşluk keyler alıyor, kart ile kâr edebileceği oyunlar çıkıyor bazen. Onun haricinde tamamen dolandırıcılık.

Geri
Yukarı