Rank için CS2 mi Valorant mı?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
İki oyundan birini seçip en yüksek dereceye ulaşma çabam var ama hangi oyunu seçeceğim konusunda çok kararsızım. İlk önce CS2'den başladım ama 7K derece civarında takılı kaldım. Ardından 4-5 gün önce Valorant'a başlayıp gümüş 2'ye kadar çıktım. Şu anda hangi oyunda rank kasacağıma dair çok kararsızım çünkü birini seçtiğimde sadece o oyunu oynama planım var. Siz benim durumumda olsaydınız hangi oyunu seçerdiniz?

İki oyundan birini seçip en yüksek dereceye ulaşma çabam var ama hangi oyunu seçeceğim konusunda çok kararsızım. İlk önce CS2'den başladım ama 7K derece civarında takılı kaldım. Ardından 4-5 gün önce Valorant'a başlayıp gümüş 2'ye kadar çıktım. Şu anda hangi oyunda rank kasacağıma dair çok kararsızım çünkü birini seçtiğimde sadece o oyunu oynama planım var. Siz benim durumumda olsaydınız hangi oyunu seçerdiniz?

CS2 Valorant'ın çok değişik bir rank sistemi var ben Gold 2 iken karşıya immo gelmişliği oldu.
Ve bir de CS2'deki en toksik Rus bile Valorant oynayan biri gibi olamaz neredeyse çıktığından beri Valorant oynuyorum hep böyle.

Son düzenleme:
Neye göre kime göre Valorant çöp diyorsunuz.
Kaliteli bir yazılım değil. Oyun motorunu verimli kullanamıyor, tamamen Overwatch ve CS2'nin ana hatlarını çalmış, sidikli ergen kitleli, haritaları kolay, dengesiz skill sistemine sahip dandik bir oyun. Saçma sapan glitchleri var, mobil oyun gibi de hissettiriyor.

Geri
Yukarı