Rap beat yapmak için hangi ders alınmalı?

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FL Studio 11 ve 20 versiyonlarına erişimim var ama beat yapamıyorum, giriş seviyesine yakın bilgim var, rap beat yapmak için ders alacağım 2 tane buldum sizce hangisini almalıyım veya öneriniz var mı?
Not: Udemy üzerinden alacağım.

Ne zaman başladınız? Giriş seviyesi ise benim tavsiyem YouTube içerikleri. Eminim ki daha kaliteli kurslar bulacaksın ama bu işte sabırlı olman gerek. Ben ilk birkaç ay YouTube videolarıyla kendimi bayağı geliştirmiştim. Daha sonra Udemy'e bakayım dedim ama pek kaliteli içeriğe rastlamadım rap türü için ve YouTube'a geri döndüm.

Mixyap kanalını şiddetle tavsiye ederim. Türü rap değil ama program hakkında en gerçekçi ve kaliteli bilgiyi sunan kanal bana göre.

Bol şans!

Ne zaman başladınız? Giriş seviyesi ise benim tavsiyem YouTube içerikleri. Eminim ki daha kaliteli kurslar bulacaksın ama bu işte sabırlı olman gerek. Ben ilk birkaç ay YouTube videolarıyla kendimi bayağı geliştirmiştim. Daha sonra Udemy'e bakayım dedim ama pek kaliteli içeriğe rastlamadım rap türü için ve YouTube'a geri döndüm.

Mixyap kanalını şiddetle tavsiye ederim. Türü rap değil ama program hakkında en gerçekçi ve kaliteli bilgiyi sunan kanal bana göre.

Bol şans!

Söz yazmaya yaklaşık 3 yıl önce başladım, beat ile ilgili bildiğim var ile yok arasında 1 yıldır FL Studio'a erişimim var ama kullanmadım.
Teşekküre ederim.

Geri
Yukarı