Rap'de nasıl gelişebilirim?

Aynen oyle kardeşim bak sözler olmadan da olabiliryor rap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Beat falan önerebilirmisiniz

Bu tür işlerde amatör olmanıza rağmen, gayet rhyme ve anlam dolu bir parça yapmışsınız. Şahsen ben beğendim.

Bence kelime dağarcığınızı geliştirin, bu konuda en özendiğim kişi hep Şehinşah olmuştur.

Rhyme konusunda da Türkiye'de zirvede olduğunu düşünüyorum.

Buraya İmza adlı parçanın kafiye şemasını bırakıyorum 😀:
Teşekkürler hocam nasıl bir beat önerirsiniz bu parçaya

Buraya İmza adlı parçanın kafiye şemasını bırakıyorum 😀:
Kafiyesini geçtim de cümle içindeki kelime sayısı 5 ile falan mı sınırlı? Ayrıca ne anlamsız sözler, bunlara da rap diyorlar ve dinliyorlar 😞

Kafiyesini geçtim de cümle içindeki kelime sayısı 5 ile falan mı sınırlı? Ayrıca ne anlamsız sözler, bunlara da rap diyorlar ve dinliyorlar 😞
Hocam siz Şehinşah dinlememişsiniz belli oluyor. Şu an ki drill tarzı yapan "sanatçıyım" diye gezinen tipler tırnağı bile olamaz bu adamın.

Benim Türkçe Rap'te ilk 3'üm de bu adam.

Sözler anlamsız geldiyse, bu tarz derin parçalarını da dinleyebilirsiniz:

Hocam siz Şehinşah dinlememişsiniz belli oluyor. Şu an ki drill tarzı yapan "sanatçıyım" diye gezinen tipler tırnağı bile olamaz bu adamın.

Benim Türkçe Rap'te ilk 3'üm de bu adam.

Sözler anlamsız geldiyse, bu tarz derin parçalarını da dinleyebilirsiniz:
Şehinşah dinlemek mi? Allah korusun.

Yeni konular

Geri
Yukarı