Rapor alabilir miyim?

AlkolikPapağan

Femtopat
Daha fazla  
Dostlarım selam. Küçükken birçok kez psikoloğa gittim ve göründüm. Okul rehberligine kadar göründüm. Okulda çok iyi bir öğrenci olmama rağmen bir kızdan tehtidle para alma vukuatim oldu ve uyarı cezası aldim. Okul rehber hocam bana sende narsist kişilik bozukluğu var dedi. Asla kendimi en mükemmeli olarak görmüyorum fakat öyle söyledi. Ama hakli olduğu nokta kişilik bozukluğum olduğu. Psikologlarimda aynı şeyi söyledi. Sizce rapor alabilir miyim?

Tavsiyem rapor almaman. İleride ehliyet işe girme sıkıntıları çıkıyor bende benzer bir hastalıktan muzdaribim ve raporsuz sadece ilaçla geçiniyorum.

F- Kişilik bozuklukları​

1. Paranoid kişilik bozukluğu: %30
  2. Şizoid kişilik bozukluğu: %30
  3. Antisosyal kişilik bozukluğu: %30
  4. Duygusal yönden dengesiz kişilik bozukluğu (sınır kişilik bozukluğunu da içerir): %30
  5. Narsistik kişilik bozukluğu: %30
  6. Şizotipal kişilik bozukluğu: %30
  7. Histriyonik kişilik bozukluğu: %15
  8. Obsesif Kompulsif kişilik bozukluğu: %15
  9. Çekingen kişilik bozukluğu: %15
  10. Bağımlı kişilik bozukluğu: %15
Rapor oranları bu şekilde ama neden rapor almak istiyorsunuz onu anlamıyorum.Bildiğim kadarıyla ilaçlar tedaviye yanıt verirse rapor alamıyorsunuz.

F- kişilik bozuklukları​

1. Paranoid kişilik bozukluğu: %30
  2. Şizoid kişilik bozukluğu: %30
  3. Antisosyal kişilik bozukluğu: %30
  4. Duygusal yönden dengesiz kişilik bozukluğu (sınır kişilik bozukluğunu da içerir): %30
  5. narsistik kişilik bozukluğu: %30
  6. Şizotipal kişilik bozukluğu: %30
  7. Histriyonik kişilik bozukluğu: %15
  8. Obsesif kompulsif kişilik bozukluğu: %15
  9. Çekingen kişilik bozukluğu: %15
  10. Bağımlı kişilik bozukluğu: %15
Rapor oranları bu şekilde ama neden rapor almak istiyorsunuz onu anlamıyorum.

İnsanlara zarar vermekten korkuyorum en azından zarar verirsem beni bir yere kapatsınlar insanlardan uzak aynı benim gibi olan belki insanlardan uzak durmam insanlara daha büyük bir huzur verir. Cunku bazen insanlarada zararim olduğu oluyordu.

Hocam bilemiyorum doğrusu bir bilene sormanız lazım ama birçok kişide böyle depresif hastalıklar var zaten. O yüzden bence vermezler ama istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Benim hastalığım insanlara zarara sebep olabilecek bir hastalık yani sadece kendime değil zararim.

İnsanlara zarar vermekten korkuyorum en azından zarar verirsem beni bir yere kapatsınlar insanlardan uzak aynı benim gibi olan belki insanlardan uzak durmam insanlara daha büyük bir huzur verir. Cunku bazen insanlarada zararim olduğu oluyordu.
Yaşın kaç ? Gerçekten Ruh ve Sinir Hastalıklarına mı yatırılmak istiyorsun.

Benim hastalığım insanlara zarara sebep olabilecek bir hastalık yani sadece kendime değil zararim.

Hocam yanlış anlamayın ama çok abartıyorsunuz. Ergenlik döneminde olabilir misiniz?

Geri
Yukarı