Rapor nasıl alınır?

katarina15

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün uyuyakaldıgım icin sınava giremedim :( ve okul da sınavlar konusunda çok katı mazeret sınavı yapıyorlar ama sadece geçerli bir rapor oldugunda. Benim de su an hiçbir hastalıgım yok ve rapor almam lazım yoksa sınava giremeyeceğim :( ne yapmam gerek sizce?

Arkadaşlar bugün uyuyakaldıgım icin sınava giremedim :( ve okul da sınavlar konusunda çok katı mazeret sınavı yapıyorlar ama sadece geçerli bir rapor oldugunda. Benim de su an hiçbir hastalıgım yok ve rapor almam lazım yoksa sınava giremeyeceğim :( ne yapmam gerek sizce?

Üniversite için soruyorsan öncelikle bazı hastanelerden alınan raporları kabul etmeyebiliyorlar. Buna dikkat ederek özel bir hastaneye gidip rapor alman gerektiğini söylediğinde bel ağrısı falan yazip rapor veriyorlar ücreti karşılığında. Çok büyük hastanelere gitmek yerine butik tarzda olanlara gitmeni tavsiye ederim. Genellikle daha olumlu yaklaşıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aile hekimine git soğuk algınlığı belirtileri geçirdiğini söyle 1 günlük rapor al. Ya da velin okul ile konuşsun mazeret sınavına alabilirler.

Doktara gitçen durumu anlatçan, doktor bey yardımınıza ihityacım var diye söze başlayacaksın. İnsaflıysa olur. Tabii bir de randevu bulabilirsen. Dahiliye, kulak burun boğaz, en kötüsü acil bile olur. Dene şansını, zaten iş işten geçmiş. Acele et.

Üniversite için soruyorsan öncelikle bazı hastanelerden alınan raporları kabul etmeyebiliyorlar. Buna dikkat ederek özel bir hastaneye gidip rapor alman gerektiğini söylediğinde bel ağrısı falan yazip rapor veriyorlar ücreti karşılığında. Çok büyük hastanelere gitmek yerine butik tarzda olanlara gitmeni tavsiye ederim. Genellikle daha olumlu yaklaşıyorlar.

Lisedeyim hocam. Saglık ocagı var bizim evin orada beni tanıyorlar verirler rapor ama turp gibiyim bugün sansıma. Hangi bahaneyle rapor isteyeceğim bilmiyorum.

Geri
Yukarı