Rapor Sistemi Uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ckribrahim5

Centipat
Moderatör arkadaş. Konuyu mesaja kapadığı için rapor üzerinden nasıl iletişime geçeceğiz diye soru sordum. Rapor üzerinden dediler.
1660155998734.png

Uzun süredir rapor üzerinden ''Kopyala/Yapıştır'' olmayan konu yüzünden uyarı yediğimin tartışmasını yapıyoruz.

Bu attığım konuda 2 konunun farklı olduğu belli olduğu halde uyarımı kaldırmıyorlar. ''Kopyala/yapıştır nedir?'' Birinin moderatörlere bunu öğretmesi gerekiyor sanırım.

Bahsi geçen 2 konuyu atıyorum aşağıya.

1660156198829.png

Burada konudaki cümlelerin ikisi birbirinden farklı olduğu halde Kopyala/Yapıştır uyarısı yedim.
Ayrıca açtığım konuyu mesaja kapadılar çünkü haksız olduklarını kabul etmiyorlar.

Bu uyarıyı az önce attılar. :) Kendisi buradan konuşmamızı istediği halde uyarıyı ben yedim. Technopat Adaleti. :) Çok komiksiniz gerçekten. :)
1660156356776.png

Muhtemelen bu konuyu da mesaja kapatacaklar çünkü bu arkadaşlar hep kendilerini haklı sanıyor.

Merhaba,

Konunuzun farklı platformda açıldığı daha sonradan fark edildiği için konunuz yetkililer tarafından düzenlendi. Aslında tamamen aynı konuyu açmıştınız. Reddedilen bir rapor hakkında birden fazla rapor gönderdiğiniz için rapor sistemi uyarısı aldınız.

1660156888919.png

Sağlıklı günler dileriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı