Raporlu olduğu halde okul etkinliklerine katılmamak disiplin suçu mu?

keremkrkn

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben "Denizli İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi Hazırlık Sınıfı" öğrencisiyim ve yarın okulda bir yarışma gibi bir şey var "İngilizce Tiyatro Yarışması" adında ve sadece bizim okuldan birkaç sınıf izleyici olacak yani, okullar arası falan değil. Bu yarışmaya grup olarak katılmamız gerekiyor ve ben ana karakterim ama raporlu olduğum için yokum, fakat hocamız bu disiplin suçu diyor ne olursa olsun yapılacak, farklı birini bulun falan diyor. Astım alerjim var ve kullandığım ilaçlar yüzünden yataktan kalkamıyorum. Bu disiplin suçu mudur? Veya ne yapabilir hoca? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben "denizli İbrahim cinkaya sosyal bilimler lisesi hazırlık sınıfı" öğrencisiyim ve yarın okulda bir yarışma gibi bir şey var "İngilizce tiyatro yarışması" adında ve sadece bizim okuldan birkaç sınıf izleyici olacak yani, okullar arası falan değil. Bu yarışmaya grup olarak katılmamız gerekiyor ve ben ana karakterim ama raporlu olduğum için yokum, fakat hocamız bu disiplin suçu diyor ne olursa olsun yapılacak, farklı birini bulun falan diyor. Astım alerjim var ve kullandığım ilaçlar yüzünden yataktan kalkamıyorum. Bu disiplin suçu mudur? Veya ne yapabilir hoca? Şimdiden teşekkürler.

Hayır kanka sana bir şey yapamazlar.

Hiçbir şey yapamazlar, göz korkutuyorlar sadece.

Ben de öyle düşünüyorum, zaten adam korkutmasa dese ki "zorunlu değil zaten ya" falan dese kim gelir ki. O yüzden korkutuyor. Peki raporsuz olup da gelmesek ya da izinli o zaman bir şey olur muydu? (Arkadaşlarım soruyor)

Senin raporun oldugu için tiyatro ertelenir ve sana hiçbir şey yapamazlar seni korkutuyorlar ertelemeyelim diye eğer disipline verirlerse direk milli egitime dilekce yazabilirsin.
Çok faydalı buldum açıklamayı, Allah razı olsun herkesten..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı