e-Okul'da not değiştirmek disiplin suçu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakınız, böyle şeyler yapıp güvenlik seviyelerini ölçmüş oluyorsunuz. Bunda kötü amaçla gidip not değiştirmek yerine, hocanıza şifresini değiştirmesi gerektiğini açıklayın. Böylece hem bir insana yardımınız dokunmuş olur hem de kötü bir insan olmazsınız.
Aslında ben böyle birşey düşünüyordum ama hoca kızar diye pek ses çıkarmadım. En iyisi hiçbir şeye karışmamak.
Bankamatikten para çekerken dikkat et o zaman zira başkası şifreni görüp paranı çekerse suçlu duruma düşeceksin. ;)
4 haneli bir şifre neyi korur? :D gelsinler kartı alırlarsa girerler :D.
Ayrıca burada ''yap gitsin'' diyen beyinsiz arkadaşlara sesleniyorum. Forumda illegal şeylere milleti yöneltmek yasaktır.
Boşver desin yapmayacağım. İlk başta sınav sonuçlarının kağıda yazıldığını unutmuştum ve 76 notumu 84'e çıkarıp tekrar 76 yaptım. Jeton sonradan düştü.

Doğru yolu bulduğunuza göre dağılabiliriz...
step0001.jpg

Evet sorun çözüldü ben notlara dokunmayacağım. Bu iş bana aksiyon oldu her zaman öğretmen panelini merak eden birisiydim merakım giderildi en azından. E-Okula not girmek o kadar da zor değilmiş bir yazılıyı 15 gün okumayıp 20. günde e-okula giren hocalar ile yazılıdan en fazla 2 gün sonra giren hoca arasındaki farkı gördüm. Konu kilitlenebilir hesabım kapatılabilir daha kullanmayabilirim çünkü 2. hesabtı bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı