RAR şifresi nasıl bulunur?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Arkadaşlar şimdi geçen sene başında ben fotoğraf arşivi HDD'ye yanlışlıkla, daha doğrusu Storage Space'te ayarlara bakarken Windows bana uyarı vermeden format attım. Ne yaptıysam nafile, 10-15 program kurup dosyaları kurtarmayı denedim hiçbiri dosya isimlerini bile ortaya çıkaramadı, Partition table da silinmiş olmasından dolayı galiba.

Neyse, Google Drive'da 2017'den kala RAR'da fotoğraf arşivimi buldum. Lakin şifreli ve şifremi hatırlamıyorum. Şifre kırma programı olarak neyi tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla alakasız ama bundan sonra harici bir taşınabilir SSD ya da HDD alıp onda tutmanı öneririm verilerini. Ek olarak Google Drive'da da tutabilirsin ucuz.
Zaten taşınabilir bir HDD idi hocam, HDD bilgisayara takılıyken yanlışlıkla format attım.

Çok uzun sürer, uzundan kastım öyle 2 3 saat değil ha 2 3 ay bile sürebilir o da uzun şifre yapmadıysan eğer. :D
Karmaşık bir şifre değildi onu biliyorum. Bir iki kelime tahminim var ama tam olarak nasıl bir şifre hatırlamıyorum. Belki eski bilgisayarların HDD'lerine bakıp şifreyi bulabilirim, notepad ile bir yerde kaydetmiş olabilirim. Ben hala çocukken yaptım RAR arşivini :D

Yeni konular

Geri
Yukarı