Raspberry Pi 3 Nereden Alınır?

Travis

Kilopat
Makaleler
2
Selamlar, yakın zamanda kendime bir Smart Mirror yapmayı planlıyorum. Bunun için Raspberry Pi 3 gerekiyor. Türkiye'den bunu nereden temin edebilirim?

Teşekkürler, Sevgiler. :)

Bence kalk gel Kadıköy'e. Gir hanlara Direnc.net'in yeri var mesela.Karaköy'e Selanik Pasajı'na git. Dolaş dükkanları,fiyat sor,karşılaştır al :) En sevdiğim aktivitelerden biridir malzeme alışverişi yapmak. İnternet'ten almak son çarem her zaman :)

Bence kalk gel Kadıköy'e. Gir hanlara Direnc.net'in yeri var mesela.Karaköy'e Selanik Pasajı'na git. Dolaş dükkanları,fiyat sor,karşılaştır al :) En sevdiğim aktivitelerden biridir malzeme alışverişi yapmak. İnternet'ten almak son çarem her zaman :)
Hocam dediğin iyi güzelde ya benim gibi doğuda yaşıyorsa.
Mahalle bilgisayarcıları burada 4GB RAM'e 350TL fiyat çıkartıyor.

Hocam dediğin iyi güzelde ya benim gibi doğuda yaşıyorsa.
Mahalle bilgisayarcıları burada 4GB RAM'e 350TL fiyat çıkartıyor.
O zaman iş değişir :) Bence Robotistan.com'dan alma. Bu işin içerisindeyim yaklaşık 4 yıldır. Fiyatlar gereksiz şişik oluyor çoğu zaman Robotistan.com'da. İstisnalar kaideyi bozmaz tabii :) Önerim Direnc.net,robocombo.com olacaktır. Tabii Robotistan.com'da daha ucuzsa oradan alın :)

O zaman iş değişir :) Bence Robotistan.com'dan alma. Bu işin içerisindeyim yaklaşık 4 yıldır. Fiyatlar gereksiz şişik oluyor çoğu zaman Robotistan.com'da. İstisnalar kaideyi bozmaz tabii :) Önerim Direnc.net,robocombo.com olacaktır. Tabii Robotistan.com'da daha ucuzsa oradan alın :)
O sitelerde iyi ama Robotistan indirim kodları var ben atölye malzemeleri ile Arduino almıştım 50TL kupon vardı daha ucuza gelmişti.430TL tutarındaki alışverişim %8 artı 50TL kuponu ile 350TL tuttu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı