Raspberry Pi 3'e Steam kurmak

MrEste

Hectopat
Daha fazla  
İyi Günler bilirsiniz şu anda saat 2:8 arasında akk sayılmıyor ve bilgisayarlar o zaman a kadar açık kalırsa faturaya fark yapacaktır diye düşündüm. Ama Raspberry Pi 3 PI 3 diye bir şey gördüm. Buna Steam veya herhangi bir indirme programı kurup da indirme yapabilir miyiz? Bunun makalesi veya videosu varsa atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent indirmek için mevcut ancak steam için henüz bulamadım. Bende sizin gibi arıyorum. İnternet de yavaş olunca mecbur böyle bir şeye ihtiyaç duyuyoruz. Konuyu linkten incelersiniz. Steam kurulumu hakkında bilgi bulursam yazarım. Siz bulursanız buraya yazıp bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Raspberry Pi’ı TorrentBox’a Dönüştürmek

raspberry pi'a steam kurmak mümkün. indirmelerinizi harici bir diskteki steam kütüphanesine yapıp o diski kullandığınız makineye takıp güncel kütüphaneye ulaşabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı