Raspberry Pi 4 model B üstünden nasıl görüntü alınır?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, elimde Raspberry Pi 4 model b var, bende önceden Pi 2 vardı büyük HDMI ile görüntü alıyordum. Fakat bunda galiba iki tane Micro HDMI var. Tam olarak nasıl yapacağım bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevirici almalısınız maalesef.
Hocam bu Hepsiburada da çeviricler var normal hdmı dan micro HDMI sokete onlardan alsam 40 50 TL falan çevirici kullandığımız için görüntü vermemezlik yapmaz değil mi ? Birde ikitane Micro Hdmı var bitanesine taksak yeterlimi ki onuda anlamadım

Hocam acaba bu Raspberry hafıza kartı takmadan görüntü verirmi ?

Son düzenleme:
Hocam bu Hepsiburada da çeviricler var normal hdmı dan micro HDMI sokete onlardan alsam 40 50 TL falan çevirici kullandığımız için görüntü vermemezlik yapmaz değil mi ? Birde ikitane Micro Hdmı var bitanesine taksak yeterlimi ki onuda anlamadım

Hocam acaba bu Raspberry hafıza kartı takmadan görüntü verirmi ?
Ben aldım o mikro HDMI çeviricilerden, Kablo eğince söküldü neyse ki Pi'ye zarar vermedi. Sonra Ugreen kablo aldım itopyadan. Ugreen'in çeviricileri de var ben kullanmadım ama nonamelere göre iyidir herhalde.
3m'ye kadar var.

Son düzenleme:
Ben aldım o mikro HDMI çeviricilerden, Kablo eğince söküldü neyse ki Pi'ye zarar vermedi. Sonra Ugreen kablo aldım itopyadan. Ugreen'in çeviricileri de var ben kullanmadım ama nonamelere göre iyidir herhalde.
3m'ye kadar var.
Hocam İzmir Çankayadan 25 liraya çevirici aldım öyle işimi gördü çalıştı benimde onunla.

Geri
Yukarı